SzLOT – Nowy portal rezerwacyjny

Dobry krok w celu wydłużenia sezonu turystycznego oraz promocji Szczecinka i regionu.

23 lutego w siedzibie Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej przy ul. Wyszyńskiego 73 odbyło się spotkanie dotyczące nowego portalu rezerwacyjnego SzLOT - www.szczecinekwpakiecie.pl, który realizuje m.in. innowacyjną ideę sprzedaży gotowych dwu-trzydniowych pakietów w Szczecinku i regionie.

W spotkaniu uczestniczyli prawie wszyscy zaproszeni przedstawiciele instytucji miejskich: rzecznik prasowy Urzędu Miasta Tomasz Czuk, prezes spółki Aqua-Tur Szczecinek Robert Duszyński, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Maciej Makselon, zastępca dyrektora ds. utrzymania obiektów sportowych i rekreacyjnych Szymon Bibik, dyrektor Muzeum Regionalnego w Szczecinku Ireneusz Markanicz, radny Krzysztof Zawada, dyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury Kamil Klimek, grafik Marcin Możejko oraz prezes SzLOT Piotr Misztak.

Nowy portal rezerwacyjny stworzony został we współpracy z miejskimi instytucjami, branżą hotelarską, gastronomiczną, sportową i rekreacyjną ze Szczecinka i regionu. Obecni na spotkaniu zgodnie potwierdzili aktywny udział w promocji pakietów oraz oferty obozów sportowych. Narodziły się również nowe pomysły dotyczące m.in. rozszerzenia oferty o nowe pakiety tematyczne. Spotkanie zainicjowane przez SzLOT odniosło planowany skutek zjednoczenia zaproszonych przedstawicieli w celu promocji Szczecinka, powiatu szczecineckiego i regionu oraz zwiększenia ilości obozów sportowych realizowanych w Szczecinku i wydłużenia sezonu turystycznego.

Pakiety turystyczne są szczególnie popularne wśród zwiedzających miasta i regiony na zachodzie Europy. Są one chętnie kupowane przez turystów na świecie i coraz częściej w Polsce m.in. dlatego, że cena produktów zawartych w pakiecie jest niższa od tej, którą musieliby zapłacić, kupując je samodzielnie. Przykładem takiego pakietu są "City Breaks", czyli wypady do miast.

sportowy szczecinek w pakiecie

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna, tworząc ofertę obozów sportowych oraz pakietów turystycznych, które można zarezerwować na nowym portalu, przedstawia miasto Szczecinek, powiat szczecinecki i region jako innowacyjny, atrakcyjny i pożądany kierunek dla turystów.

Nowy portal rezerwacyjny Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej www.szczecinekwpakiecie.pl. został stworzony z myślą o turystach poszukujących ciekawych gotowych propozycji 2- i 3-dniowego pobytu w regionie oraz o wszystkich miłośnikach sportów i rekreacji ruchowej, którzy szukają idealnego miejsca na obóz sportowy. Odwiedzając nowy portal SzLOT-u, można zapoznać się z szeroką ofertą obozów sportowych oraz pakietami tematycznymi, np. Pakiet Fit, Pakiet Wędkarski – Zarzuć na Szczecinek, Pakiet dla Duszy, następnie wypełnić formularz i zarezerwować wybrany pakiet na jeden z podanych wiosenno-jesiennych terminów. SzLOT zaprasza wszystkich do odwiedzenia nowego portalu www.szczecinekwpakiecie.pl

moj szczecinek w pakiecie

 

...