Bilet do świata podróży

Poczuj się jak na wakacjach i przeżyj niezapomnianą przygodę! Zacznij zwiedzanie ciekawych miejsc w Polsce i na świecie na TOUR SALONIE!

Niesamowite, nieodkryte dotąd zakątki czekają na Ciebie! Na targach znajdziesz właśnie takie urokliwe miejsca. Kto wie, może uda Ci się wygrać wycieczkę w jedno z nich? Szczęśliwy los może uśmiechnąć się do Ciebie nie raz, ponieważ wielu wystawców organizuje zabawy i konkursy z cennymi nagrodami.

Jeśli uwielbiasz podróże, z pewnością zainteresują Cię książki, które specjalnie podczas trzydniowego święta podróżników będą w niższych cenach! A może szukasz tradycyjnych przewodników i map? To proste! Odwiedź stoiska, a na pewno znajdziesz, to czego pragniesz i skorzystasz z nich podczas najbliższego wyjazdu na weekend czy wakacjach! Jeśli preferujesz zwiedzanie wykorzystując nowoczesne technologie, w Strefa NEW TECH – NEW TRAVEL odkryjesz coś idealnie dla siebie.

Już w domu, przy herbacie, w swoim ulubionym miejscu zaczytywać się będziesz opowieściami z gazet podróżniczych, które dostaniesz na TOUR SALONIE, a będą to: „Podróże”, „Kontynenty”, Travel Poland oraz magazyn „Świat, Podróże, Kultura”! W telefonie obejrzysz selfie z podróżnikami, których spotkałeś w Strefie Kontynentów, na Scenie Kultury czy podczas Festiwalu Podróżniczego „Śladami Marzeń” i w dodatku zobaczysz jak wielu znajomych polubiło Twoje posty z TOUR SALONU!

Poczuj powiew lata w środku zimy!

Kup już teraz bilet na targi w niższej cenie!

Więcej informacji: www.tour-salon.pl

...