Lubelska Karta Turysty Kup. Oszczędzaj. Korzystaj

Lubelska Karta Turysty to atrakcyjny pakiet pełen zniżek i bezpłatnych wstępów do muzeów, obiektów kultury i rozrywki, a także restauracji i hoteli oraz bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Aby ułatwić wybór i dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego turysty, Lubelska Karta Turysty dostępna jest w kilku opcjach: 24- i 72-godzinna w opcji normalnej i ulgowej, z komunikacją lub bez.

Co zyskujesz, kupując Lubelską Kartę Turysty?

Po pierwsze – zniżki
Z Kartą Turysty zaoszczędzisz pieniądze, idąc do muzeum, restauracji, na basen czy kupując pamiątki. Przy wyborze pakietu z komunikacją możesz do woli jeździć pojazdami komunikacji miejskiej, w tym słynnymi lubelskimi trolejbusami (w Lublinie mówi się trajtkami). Dzięki Karcie zapłacisz ponad 50% mniej niż za te wszystkie atrakcje osobno!

Po drugie – komfort zwiedzania
W Lublinie jest naprawdę dużo miejsc do zobaczenia, ale najpierw trzeba do nich trafić, a następnie za nie zapłacić. Z Lubelską Kartą Turysty wstęp do większości muzeów Lublina jest bezpłatny! Ponadto nie stracisz czasu
i nerwów, stojąc w kolejkach do kasy. Dzięki Karcie Turysty trafisz też do miejsc, które często są niezauważane przez turystów, a które są naprawdę warte uwagi. Przy zakupie Lubelskiej Karty Turysty otrzymasz książeczkę
z opisem miejsc, do których otrzymasz zniżkę, a także bezpłatnie plan centrum Lublina. Dostaniesz również przypisaną Karcie pasjonującą grę miejską.

Po trzecie – pamiątkę z Lublina
Możesz sprawić niebanalny prezent i podarować Kartę Turysty bliskiej ci osobie, która planuje właśnie wyjazd do Lublina. Lubelska Karta Turysty to również ładny, solidnie wykonany gadżet. Jeżeli zbierasz pamiątki z podróży, Kartę Turysty, po wykorzystaniu, możesz np. przymocować do lodówki za pomocą specjalnego magnesu, który otrzymasz przy zakupie. Kiedy spojrzysz na nią, przypomną ci się miłe chwile spędzone w Lublinie.

...