HOTEL HUZAR*** w Lublinie

Hotel Huzar w Lublinie znajduje się w spokojnej okolicy, w centrum miasta, dzięki czemu umożliwia szybki dostęp do atrakcji turystycznych. Hotel Huzar usytuowany jest w odległości zaledwie 10 minut jazdy autobusem od Starego Miasta i 1 km od Ogrodu Saskiego. Spacer wąskimi, brukowanymi uliczkami starówki pozwoli poznać zabytki architektoniczne i historię miasta oraz odpocząć w zaciszu stylowych kawiarenek lub restauracji Lublina. Hotel Huzar posiada bogatą ofertę hotelowo-konferencyjną, dzięki czemu wyróżnia się wśród hoteli w Lublinie.

Zapraszamy do jasnych, przestronnych pokoi oraz nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych. W każdym pokoju znajduje się telewizor, telewizja satelitarna, bezpłatny, szybki internet oraz telefon stacjonarny. Udostępnione w pokojach zestawy do parzenia kawy i herbaty z czajnikiem elektrycznym pozwalają Gościom poczuć się jak w domu. W letnie, ciepłe wieczory personel hotelu zaprasza do ogródka hotelowego z miejscem do grillowania. Przy hotelu znajduje się duży parking, mogący pomieścić 40 samochodów osobowych.

SALE KONFERENCYJNE
Hotel Huzar Lublin oferuje kompleksową obsługę spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Do Państwa dyspozycji oddaje 7 sal konferencyjnych, o powierzchni od 16 m2 do 92 m2. Bogato wyposażone, klimatyzowane sale stworzą doskonałe warunki biznesowe i szkoleniowe. W każdej sali zapewniamy sprzęt audiowizualny: projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie, DVD oraz nieograniczony dostęp do Wi-Fi. Hotelowa restauracja zapewnia pełną obsługę w zakresie przerw kawowych i lunchów.

RESTAURACJA HOTELOWA
To filia znanej restauracji „Pod Kasztanami” serwuje śniadania w formie szwedzkiego stołu, dania obiadowe oraz kolacje dla Gości. Ponadto daje możliwość zorganizowania bankietów, przyjęć okolicznościowych, imprez integracyjnych, wesel oraz wieczorków z grillem w ogrodzie hotelowym.

Hotel Huzar Lublin
ul. Spadochroniarzy 9, 20-043 Lublin, woj. lubelskie
tel: 81 533 05 36, 81 533 51 20, fax: 81 533 05 36
huzar@amwhotele.pl
www.amwhotele.pl

...