POLSKA – Biletomaty i Dworzec Online

Zakończony właśnie, kolejny krok w rozwoju platformy Dworzec Online stwarza zupełnie nowe możliwości w sprzedaży biletów także na dworcach autobusowych.

Z początkiem grudnia na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia dostępne będą całodobowe biletomaty Dworzec Online oferujące szereg możliwości sprzedażowo-informacyjnych.

Dwa pierwsze urządzenia, w których możliwy jest zakup wszystkich biletów z oferty portalu Dworzec Online, usytuowane będą w urządzeniach dostępnych całodobowo w ciągu kasowym w głównej hali dworca oraz w poczekalni nocnej.

Biletomaty umożliwiają wyszukanie i zakup biletów na wszystkie połączenia oferowane w systemie. Samoobsługowe urządzenia wyposażone w terminal do bezgotówkowych płatności kartą (stykowych i zbliżeniowych) umożliwiają szybki zakup całej gamy biletów. Dostępna jest cała oferta biletów promocyjnych przewoźników oraz kursów łączonych umożliwiająca wyszukanie i zakup w jednej transakcji biletów na podróż z przesiadką w ramach kursów realizowanych przez różnych przewoźników.

Biletomaty oferują też szereg informacji użytecznych dla pasażerów Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia.

Biletomaty prezentują też szeregu informacji użytecznych dla pasażerów Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. Korzystając z funkcji rozkładu jazdy pasażer może w prosty sposób sprawdzić dostępną ofertę połączeń.

Biletomaty spełniają również inne funkcje:

• prezentują plan dworca autobusowego, pokazując dostępne na nim funkcje i usługi

• dają dostęp do regulaminu dworca oraz regulaminów sprzedaży przewoźników

• pokazują cały rozkład jazdy dworca autobusowego

• w wyszukiwarce połączeń możliwe jest sprawdzenie cen biletów na wszystkie połączenia dostępne w sprzedaży

• przedstawiają tablice najbliższych odjazdów z Dworca Warszawa Zachodnia

Nowe urządzenia sprawiają, że sprzedaż biletów a Dworcu Zachodnim dostępna będzie całodobowo zarówno na kursy rozpoczynające bieg z tego dworca, jak i na kursy przelotowe, które współpracują z Dworcem Autobusowym Warszawa Zachodnia i systemem Dworzec Online.

Duże zainteresowanie przewoźników i dworców biletomatami pozwala sądzić, że Dworzec Warszawa Zachodnia będzie pierwszym, ale niejedynym miejscem, gdzie takie urządzenia na stałe będą ułatwiać pasażerom zakup biletów i zdobywanie informacji o kursach autobusowych.

www.dworzeconline.pl

Polub nas:

www.facebook.com/dworzeconline

...