POLSKA – WITAMY W „WILLI SKORUSYNA”

Niezapomniany wypoczynek inspirowany pięknym górskim krajobrazem
w położonej na wysokości ok. 1000m n.p.m. Willi Skorusynie z przepięknym widokiem na panoramę Tatr, Beskidu Żywieckiego, Wyspowego i Gorców.

Gliczarów Górny to jedna z najwyżej położonych miejscowość w Polsce, dzięki czemu z każdego miejsca rozciąga się przepiękny widok na Tatry, pasmo Pienin oraz Beskidy z Babią Górą. Bliskość pól, lasów i górskich szlaków tworzą wspaniałe warunki do odpoczynku, wyciszenia i nabrania pozytywnej energii. Nie musisz planować dalekich podróży, by w pełni zregenerować siły, jeśli więc cenisz sobie spokój, kontakt z naturą i malownicze widoki – Gliczarów-Górny to miejsce dla Ciebie.

Wypoczynek na wysokim poziomie
Jest takie miejsce, w którym czas płynie wolniej, a codzienne problemy odchodzą na drugi plan. To Willa Skorusyna w samym centrum Podhala. Położona wśród lasów, łąk i szlaków turystycznych przyciąga swoim urokiem tych, którzy chcą odpocząć i zregenerować siły w prawdziwym górskim klimacie. Jeśli również Ty pragniesz wyciszyć się, nabrać dystansu do otaczającego świata albo spędzić kilka miłych dni z rodziną przyjedź do nas. Relaks w saunie, poranna kawa w ogrodzie, a może kolacja z widokiem na górskie szczyty – w Skorusynie każdy znajdzie coś dla siebie.

Na naszych Gości czekają przytulne pokoje z łazienkami oraz apartamenty z aneksem kuchennym. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory. Na terenie Willi skorzystać można z sauny oraz jadalni i przytulnej sali kominkowej z dostępem do internetu. Z pokoi podziwiać można panoramę Tatr, Pienin lub Beskidów.

Obfite i urozmaicone posiłki
W trakcie pobytu oferujemy smaczne i obfite posiłki serwowane w formie bufetu. Gwarantujemy doskonały smak prawdziwych góralskich potraw oraz dań kuchni polskiej. Jeśli nigdy nie jadłeś kwaśnicy, oscypka albo korbaczy przyjedź do nas i rozsmakuj się w podhalańskich specjałach. Gotujemy pysznie, domowo i z sercem.

Sala zabaw dla najmłodszych
Nie musisz pakować walizki z zabawkami dla Twojego dziecka. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy salę zabaw wyposażoną w malowanki, gry planszowe, bajki, pluszaki, które urozmaicą dzieciom pobyt i pozwolą nawiązać znajomości z rówieśnikami. A jeśli znudzą im się zabawy w domu zaszaleć mogą na placu zabaw w ogrodzie.

Wieczory przy kominku
Nie tylko dzieci znajdą tu atrakcje i niespodzianki. Dorośli mogą spędzić nastrojowe wieczory przy kominku z lampką wina lub kubkiem gorącej herbaty. Organizujemy również biesiady z kapelą góralską, wieczorne gawędy, ogniska z poczęstunkiem, a zimą kuligi z pochodniami w śnieżnej scenerii, a to wszystko po to, aby przybliżyć naszym Gościom folklor i kulturę Podhala. Pobyt w naszej Willi zapewni Wam niezapomniane wrażenia oraz wiele miłych wspomnień.

Willa Skorusyna
Gliczarów Górny 126A, 34-425 Biały Dunajec
info@skorusyna.pl
www.skorusyna.pl
FB: Willa Skorusyna

...