Niezwykła oferta na sezon narciarski 2020/2021 – Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck

Po udanym zeszłorocznym debiucie, ten kompleksowy i wyjątkowy w skali światowej karnet narciarski również w tym sezonie umożliwia korzystanie z różnych atrakcji i obiektów narciarskich dostępnych w dolinie Stubai i Innsbrucku. Nowość – w tym sezonie można zamówić go także przez Internet.

Stubai/Innsbruck, rok 2020 ― to elastyczna i niezwykle różnorodna oferta oraz gwarantowany śnieg. Innowacyjny karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck jest doskonałym towarzyszem wypoczynku w stolicy Tyrolu i jego okolicach, zapewniającym pełny zestaw atrakcji. Obejmuje on 13 ośrodków narciarskich i 22 miejsca warte zwiedzenia, a także usługi dodatkowe w Dolinie Stubai i Innsbrucku. WpPaździerniku 2020 r. (z terminem ważności do 9 maja 2021 r.) karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck rozpocznie swój drugi sezon, a jego posiadacze zyskają kompleksowy, atrakcyjny i bezpieczny pakiet usług.     

Narty w barwach jesieni
Strefy narciarskie objęte karnetem SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck umożliwiają gościom rozpoczęcie nowego sezonu wyjątkowo wcześnie. Stubaier Gletscher, największy lodowcowy ośrodek narciarski w Austrii, gwarantuje śnieg od października do maja. Jest więc pierwszym z 13 ośrodków, który otworzy swoje kolejki linowe i trasy dla narciarzy. W Królestwie Śniegu sezon rozpoczyna się już we wrześniu. W Innsbrucku i okolicach funkcjonuje jeszcze 12 stref narciarskich. Wyjątkowo atrakcyjne i zróżnicowane trasy narciarskie o łącznej długości ponad 300 kilometrów czekają na całe rodziny, miłośników narciarstwa rekreacyjnego i zawodowych sportowców.

40 atrakcji i niezliczona moc wrażeń
Nowy, dostępny od 1 października, karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck zapewnia dostęp do 22 atrakcji z zakresu rozrywki, kultury i zwiedzania. W Innsbrucku i jego okolicach, można zobaczyć zamek cesarski czy skocznię narciarską Bergisel. Posiadacz karnetu może korzystać z lokalnych środków transportu, np. autobusu narciarskiego i autobusu Sightseer z możliwością wielokrotnego wsiadania i wysiadania (Hop-On, Hop-Off). Ma również wstęp na trzy kryte baseny pływackie (bez sauny!) Freizeitzentrum Neustift, StuBay Sauna i Pool Paradise oraz Axams Indoor Pool. Dzięki tej bogatej ofercie, obejmującej ponad 40 pozycji, zimowy urlop można spędzić w bardzo ciekawy i urozmaicony sposób: rano pojeździć na nartach, po południu skorzystać z oferty kulturalnej w Innsbrucku a wieczorem popływać w jednym z basenów lub zjechać po oświetlonym torze saneczkowym. Możliwości wyboru jest bardzo wiele!

NOWOŚĆ tego sezonu: rezerwacja online
W tym roku po raz pierwszy można zamówić zintegrowany karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck przez Internet. Wystarczy jedno kliknięcie, a karnet zostanie szybko wysłany pocztą na adres domowy.

Jedyne takie miejsca na świecie
Oprócz bogatej oferty sportowej i rozrywkowej na stokach i w mieście karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck pozwala zwiedzić wiele miejsc unikalnych w skali światowej: jedyny na świecie park śnieżny Incity Snowpark (Innsbruck Nordkettenbahnen), jedną z największych aren nocnego narciarstwa w Europie (Bergeralm), najwyżej położony austriacki kurort narciarski (Kühtai), najczęściej odwiedzaną atrakcję turystyczną w Tyrolu (Kryształowy Świat Swarovskiego), najwyżej położony tematyczny ogród zoologiczny w Europie (Alpenzoo Innsbruck), najstarsze muzeum na świecie (zamek Ambras w Innsbruck) lub największy zegar słoneczny w Alpach, po którym można spacerować (Elferbahnen). Żaden inny region nie może się pochwalić takimi atrakcjami.

ATRAKCYJNIE i BEZPIECZNIE ― informacje dotyczące pandemii koronawirusa COVID-19

We wszystkich miejscach, do których wstęp zapewnia karnet SKI plus CITY Pass, zdrowie gości i pracowników jest sprawą najwyższej wagi. Strefy narciarskie i obiekty, w których odbywają się imprezy, są przygotowane na każdą ewentualność. Ze względu na charakter pandemii stosowane środki mogą ulegać zmianie w zależności od bieżącej sytuacji. Najważniejsze, aby każdy bawił się dobrze i bezpiecznie. Wszelkie zalecenia opisane są na stronach www.ski-plus-city.com/ lub www.innsbruck.info/

Więcej informacji o karnecie SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck, w tym ceny i harmonogramy, można znaleźć pod adresem: https://www.ski-plus-city.com/