Pogórzańskie Stowarzysze Rozwoju serdecznie zaprasza wszystkich miłośników tradycji i obyczajów ludowych na niepowtarzalne wydarzenie – Małopolski Festiwal Kultury w Tuchowie! Odkryjmy razem bogactwo dziedzictwa kulturowego, celebrowując tradycje naszych przodków. Zapraszamy Was 5 sierpnia na rynek w Tuchowie.

✅ Czekają na Was fascynujące pokazy kulinarne, rzemiosła i rękodzieła, które zabiorą Was w podróż po tradycyjnych smakach i umiejętnościach.

✅ Niezapomnianym momentem festiwalu będzie sobotni przemarsz o godzinie 14:00, kiedy ulicami miasta przejdą delegacje zagraniczne, stowarzyszenia, grupy, kluby oraz organizacje i instytucje. Ta kolorowa parada pozwoli docenić więzi społeczne zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo.

✅ A na zakończenie festiwalu nie może zabraknąć koncertu orkiestry dętej z miasta partnerskiego Pettenbach. Ich muzyka napełni przestrzeń magicznymi dźwiękami, tworząc niepowtarzalną atmosferę na zakończenie tego wyjątkowego wydarzenia.

✅ Dołączcie do nas na Małopolskim Festiwalu Kultury, aby odkryć piękno tradycji i obyczajów ludowych. Zapiszcie sobie już teraz tę datę w kalendarzu i dołączcie do nas w tej wyjątkowej podróży przez czas i kulturę!

Źródło:  Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju