Stambuł stanie się w czerwcu stolicą zakupowego szaleństwa. Właśnie tam, w dniach 6 – 25 czerwca 2015, odbędzie się jedno z najprzyjemniejszych wydarzeń dla uzależnionych od kupowania.

Stambuł, jedno z najefektowniejszych miast świata, już po raz piąty będzie gospodarzem „Shopping Fest”. Podczas imprezy, miasto zmienia się w centrum zabawy i zakupów, łącząc ze współczesną modą, bogatą historię i smaczną kuchnię.

Głównym celem festiwalu jest czerpanie przyjemności z oddawania się tego typu rozrywkom, bez presji czasu, ciesząc się życiem. Ten przekaz jest dobrze rozumiany na całym świecie.

W Stambule splatają się ze sobą znakomicie dynamizm Zachodu i subtelnie odcienie Orientu. Taka mieszanka zapowiada przeżycia jak z baśni.

„Shopping Fest” wiąże się też z korzystnymi rabatami udzielanymi przez najbardziej prestiżowe marki na świecie. Ale nie są to jedyne atrakcje… Wydarzeniu będą towarzyszyły liczne koncerty, pokazy mody i parady uliczne.

Festiwal Zakupów w Stambule warto odnotować w kalendarzu, by osobiście doświadczyć owych emocji, które z pewnością wywoła u uczestników zaplanowana z rozmachem impreza.

+Fotolia_40987325_L

Źródło: www.burdurmuzesi.gov.tr