O nas

Nasze niewielkie wydawnictwo z wieloletnim doświadczeniem, przekształciło się ostatnio w dom mediowy – Świat PR. Równie niewielki, ale prężny. Strona magazynswiat.pl jest jego najmłodszym dzieckiem. Publikujemy na niej artykuły z naszych wydawnictw i wspieramy przez nią akcje promocyjne podejmowane we współpracy z partnerami i klientami, przede wszystkim z firmą PKS Polonus. Magazyn „Świat Podróże Kultura” jest pismem pokładowym Polonusa, a Polonus ma swoją strefę, widoczną już w dolnej części naszej strony głównej.

Bezpośrednio do treści promocyjnych dotrzecie poprzez zakładkę <Akcje> lub podporządkowane jej kategorie z rozwijającego się menu. Również zakładka <Nasze kino> wiąże się z podejmowanymi akcjami, choć znajdziecie w niej również pozycje, które nie mają nic wspólnego, zwłaszcza z komercyjnymi przedsięwzięciami. Zamieszczamy je jedynie po to by popularyzować – naszym zdaniem – godne uwagi, recepty poznawania świata.

Zakładka <Wydawnictwa> nie wymaga raczej komentarza. Mamy jedynie nadzieję, że wkrótce zaprezentujemy w niej więcej pozycji. Prosimy jedynie o wyrozumiałość i trochę cierpliwości – przygotowujemy się do tego.

Artykułów o tematyce podróżniczej możecie szukać przez zakładkę <Podróże>. Bezpośrednio lub z wykorzystaniem rozwijających się menu. Wprawdzie nie o wszystkich krajach jeszcze pisaliśmy, ale liczba, tych którym poświęciliśmy materiały wciąż się zwiększa. A zatem… cierpliwości, bo świat jest wielki, a nasz zespół nie. Współpracujących autorów przedstawiamy w sąsiedniej zakładce <Autorzy> w dolnym menu.

Zakładkę <Slow life> dedykujemy tak modnej tematyce przyjemnych stron życia – sztuce, kulturze, kulinariom, zdrowiu i urodzie, a wkrótce być może także shoppingowi i modzie.

W zakładce <Świat według nas> znajdziecie mapę, na której wszystkie opisane miejsca otrzymują automatycznie znaczniki. Najeżdżając kursorem na wybrany znacznik odczytacie tytuł i pierwsze zdania artykułu, bądź artykułów, poświęconych danemu miejscu. Tworzą one swoisty atlas świata, do którego przeglądania serdecznie zapraszamy.

Na koniec krótka uwaga techniczna. Zachęcamy do używania najnowszych wersji systemów operacyjnych oraz przeglądarek, zwłaszcza Chrome, Mozilli i Safari (w przypadku komputerów Mac). Bo tylko pod tym warunkiem możemy gwarantować prawidłowe wyświetlanie się naszej witryny. Jest to strona responsywna, a więc na smartfonach i ekranach tabletów też ją bez trudu obejrzycie.

Zapraszamy do surfowania i odkrywania zamieszczonych w witrynie magazynswiat.pl treści. Zachęcamy też do śledzenia komunikatów na naszym fanpage’u Świat PR (magazynswiat) na facebooku i rozwoju założonego przez nas Fimowego Archiwum Świat PR na Youtube.

Zespół redakcyjny
Świat PR