Podczas międzynarodowej konferencji prasowej w Kairze Minister Turystyki Egiptu pan Khaled Ramy podpisał z kontrakt dotyczący współpracy z Karoliną Winkowską. W ten sposób Egipt i Karolina przez kolejny rok będą kontynuować projekt, który w ubiegłym roku zakończył się dużym sukcesem.

W 2014 roku Polka wzięła udział w kampanii promującej aktywny wypoczynek i sporty wodne w kraju faraonów. Miarą sukcesu jest choćby fakt, że klipy filmowe z jej udziałem osiągnęły odpowiednio ponad 2.000.000 i prawie 3.000.000 odsłon na YouTube.

– Karolina to niezwykle utalentowana, pozytywna młoda, energetyczna osoba. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zeszłorocznych wyników jakie wygenerował  projekt. Teraz właśnie takich innowacyjnych pomysłów Egipt potrzebuje najbardziej, oprócz regularnej kampanii reklamowej, która zostanie zaplanowana globalnie na 3 lata naprzód – powiedział minister Ramy.

– Dzięki mecenatowi Egiptu mogłam w spokoju trenować w niemal idealnych warunkach – mówiła w wywiadach z dziennikarzami kitesurferka – płaska turkusowa woda, gwarantowane słońce oraz  wiatr dały mi komfort i umożliwiły staranne przygotowanie się do startów w Pucharze Świata – Winkowska w zeszłym roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w kitesurfingu po raz drugi, jest także wielokrotną mistrzynią Polski w Pucharze Ford KiteCup.

Website URL: http://en.egypt.travel/
YouTube: https://www.youtube.com/egypt
Facebook: http://www.facebook.com/experienceegypt
Twitter: http://twitter.com/loveegypt
Instagram: http://instagram.com/egypt_travel

Warto podkreślić drugi polski akcent w tej kampanii.  Projektem globalnie, podobnie jak w ubiegłym roku,  będzie zarządzać Polska firma   – MM4PR Magdalena Lasocka i Małgorzata Cholewa.