Obecność w Poznaniu Biura Podróży Rainbow i Indonezji jest już pewna. Po latach przerwy szeroka publiczność znowu poczuje atmosferę Azji. Specjaliści będą mieli okazję do nawiązania kontaktów i bezpośrednich spotkań z przedstawicielami indonezyjskich touroperatorw.

Rok temu Indonezja zniosła wizy dla Polaków. Polscy turyści mogą przebywać w Indonezji bez wizy maksymalnie przez 30 dni. Indonezja jest tak różnorodna, że zachwyca każdego odwiedzającego. Turystę. Na TOUR SALONIE 2016 na stoisku narodowym Indonezji poczujemy namiastkę Azji.

Jeśli skusimy się na wycieczkę na przykład na Jawę, Bali czy Sumatrę, to dzięki ofercie Biura Podróży Rainbow obecnemu na stoisku narodowym Indonezji na miejscu kupimy wyjazd, tym bardziej, że biuro przygotowało specjalny targowy 2% rabat.

Z kolei dla touroperatorów z Polski Ambasada Republiki Indonezji przygotuje seminarium pt. „Indonezja nie tylko egzotyczna przygoda”, podczas którego touroperatorzy z Indonezji zaprezentują uczestnikom swoje oferty, a także nawiążą relacje biznesowe. Seminarium odbędzie się w piątek, 12 lutego, od godziny 13.30 w pawilonie 7, antresoli, sali 1E.

Targi Regionów i Produktów TOUR SALON po raz 27. odbędą się w Poznaniu w nowym terminie, w dniach 12-14 lutego 2016 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  To wydarzenie o charakterze biznesowym i dla szerokiej publiczności, dla której przygotowano liczne atrakcje turystyczne.

Więcej informacji: www.tour-salon.pl