Międzynarodowe Targi Turystyki, SPA, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego
18 – 20 marca 2016

Najważniejsze w kraju wydarzenie branżowe o charakterze biznesowo-konsumenckim! Prezentowana oferta usatysfakcjonuje wymagającego, klienta biznesowego i – co jest charakterystyczne dla targów GLOBalnie – rzesze odwiedzających nas klientów indywidualnych.

Każdy kierunek turystyki, w każdej formie i dla każdego, to cel tej imprezy. Zapraszamy zainteresowanych krajową i zagraniczną ofertą dla samotnych i rodzin, ofertą na wyjazdy długo- i krótkoterminowe, ofertą turystyki aktywnej i zdrowotnej, ofertą dla miłośników historii i kultury, agro- i ekoturystyki, widowiskowych sportów wodnych i innych. Zapraszamy również zainteresowanych sprzętem turystycznym i rekreacyjnym.

Jedyna w kraju impreza od pierwszej edycji stawiająca na turystyczne show i obfitująca w wydarzenia towarzyszące targom! W maratonie imprez towarzyszących z całą pewnością nie zabraknie występów artystycznych, przysmaków kulinarnych z całego świata czy spotkań z ludźmi którzy mają coś ciekawego do opowiedzenia i pokazania ze swoich osobistych doświadczeń turystycznych. Wśród atrakcji towarzyszących targom m.in. spotkanie z wędrującą po świecie razem z dwójką dzieci rodziną Łopacińskich, mistrzami sztuki kulinarnej Remigiuszem Rączką i Teo Vafidisem. Niedzica.pl zaprasza na WAKACJE Z DUCHAMI z udziałem Henryka Gołębiewskiego, a wyjątkowe atrakcje na stoiskach gwarantują: Kraj Partnerski – Tuneza oraz Region i Miasto Partnerskie – Pszczyna. Tradycyjnie na Zwiedzających będą czekały atrakcyjne nagrody.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Plac Sławika i Antalla 1
(wejście obok katowickiego Spodka od ul. Olimpijskiej)
www.globalnie.fairexpo.pl