Hungarospa Hajdúszoboszló to 3 wymiary wypoczynku: RELAKS, REKREACJA, REKONWALESCENCJA. Oferta parku skierowana jest do wszystkich grup wiekowych.

Na gości oczekujących wytchnienia czeka kąpielisko plażowe. 13 odkrytych basenów ze sztucznymi falami, jacuzzi i brodzikami dla najmłodszych. Oddzielają je malownicze groble, tworząc w każdym atmosferę odmienności i niepowtarzalności. Hitem kąpieliska jest piaszczysty brzeg śródziemnomorski z rzucającymi przyjemny cień palmami i tajemniczą grotą.

Aquapark-család4.Wyposażenie aquaparku jest obietnicą aktywnego wypoczynku. Są tam bowiem wieże do skakania nawet 12-metrowej wysokości oraz 9 zjeżdżalni o łącznej długości ponad 1 km.
W strefie ekstremalnej na gości czeka sześć nowych, ekscytujących zjeżdżalni wodnych! Dla najmłodszych zaś przygotowano minizjeżdżalnie przypominające słonie. Są one głównym motywem wodnych zamków z fontannami i bogato wyposażonych placów zabaw. Można także dać się porwać wartkiemu nurtowi rzeki. Odwiedzać gabinety SPA albo bić życiowe rekordy na krytej pływalni z 8 pasami 50-metrowej długości.

Omega-sportpályák

Podreperowaniu zdrowia dedykowane jest kąpielisko lecznicze z 3 basenami pod dachem i 4 pod gołym niebem. Wykwalifikowana kadra prowadzi tam przeszło 40 terapeutycznych programów zabiegowych, dostosowanych do potrzeb i upodobań klientów.

hungarospa.hajduszoboszloZa ogromną różnorodność, certyfikowane walory wód oraz wysoką jakość usług Hajdúszoboszló uhonorowano na Węgrzech tytułem Kąpieliska Roku 2015.

Tekst: Robert Szewczyk