Dlaczego nad Gardę?
Bo z największego Jeziora północnych Włoch blisko do Werony, niedaleko do Wenecji, Mediolanu albo w słynne Dolomity. Bo tu wieją niemal przez cały rok sprzyjające żeglarzom i surferom wiatry. Bo można skosztować kuchni trzech północnowłoskich regionów – Trentino, Lombardii i Wenecji Euganejskiej. Bo niedaleko jest Gardaland – fantastyczny Park Rodzinnej Rozrywki, w którym aż kręci się w głowie od niesamowitych propozycji zabawy. Bo można pływać spacerowymi statkami podziwiając skaliste zachodnie brzegi, łagodniejszego porośnięte winoroślą wschodnie i podnoszącą się barierę Alp na północy.

Czym Parc Hotels Italia & Resorts przerastają konkurencję?
* Tworzą sieć o wysokim standardzie. Z bogatą ofertą skierowaną do klientów indywidualnych i grup. Do rodzin z dziećmi, przedstawicieli businessu i firm. Strefa Wellness & Beauty nie wymaga rekomendacji.
* Są fantastycznie zlokalizowane, po południowej stronie w miejscowościach Bardolino, Peschiera i Castelnuovo (stąd blisko do Werony) oraz na północy w Limone (a stąd niedaleko w Dolomity).

Parc Hotel Paradiso & Golf Resort
Dogodnie położony nieopodal zjazdu z autostrady A4 i  w pobliżu dworca kolejowego. Oddaje do dyspozycji gości ogromny obszar 800 tys. m2 z 18-dołkowym polem golfowym, basenami, boiskami i halami sportowymi w malowniczym otoczeniu. Idealny wybór dla osób ceniących wyrafinowany, aktywny wypoczynek. Największy nad Gardą kompleks sieci Parc Hotels Italia & Resorts obejmuje 4 obiekty:

  • Active Hotel Paradiso & Golf****
  • Golf Residence**
  • Parc Hotel****
  • Residence Eden**

Każdy z nich ma inne walory. Można więc wybrać zakwaterowanie w klasycznym hotelu z licznymi restauracjami, w eleganckiej rezydencji przy polu golfowym lub w kameralnych apartamentach zaaranżowanych dla rodzin lub grup przyjaciół.
Gospodarze polecają uwadze gości pakiet “Parc Premium Inclusive” z całodniowym wyżywieniem, a nawet wybranymi napojami w cenie. A także usługi animatorów, z którymi dzień zaczyna się ćwiczeniami rozciągającymi i relaksacyjnymi. Zajęcia obejmują także aerobik w wodzie, rozgrywki sportowe, konkursy. Członkowie zespołu, młodzi ludzie z różnych stron świata, prowadzą całodzienny klub dla maluchów. Wieczorami odbywają się występy artystyczne w Piano Barze lub w amfiteatrze. Muzyka na żywo i tańce sprzyjają zawieraniu nowych znajomości.

INFO
www.parchotels.it