Ponad 50 miejscowości na Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie w sezonowym rozkładzie jazdy PKS Polonus

Długi weekend nad jeziorem? Trudno oprzeć się takiej wakacyjnej pokusie! Dla żeglarzy i miłośników mazurskich lasów i łąk, PKS Polonus przygotował ciekawą ofertę sezonową. Autokarami polskiego przewoźnika można dotrzeć do ponad 50 miejscowości położonych w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, na Pojezierzu Mrągowskim i Litewskim oraz na Równinie Augustowskiej. Koszt standardowego biletu w jedną stronę wynosi od 35 do 50 zł, w zależności od wybranego kursu, a w II połowie sierpnia do Giżycka można dojechać już za 5 zł!

Malownicze trasy PKS Polonus wiodą między innymi przez takie miejscowości na Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie, jak: Spychowo, Stare Kiełbonki, Pisz, Piecki, Mrągowo, Kętrzyn, Augustów, Suwałki czy Sorkwity. Z PKS Polonus można dotrzeć również do Ostródy, Lubawy i Ełku, przy okazji odwiedzając: Gołdap, Kowale Oleckie, Olecko i Ruciane Nida, zatrzymując się w Mikołajkach, Rynie czy Giżycku.

Autokary PKS Polonus w relacji Warszawa – Giżycko – Warszawa przez:Spychowo, Stare Kiełbonki, Zgon, Uktę, Ruciane Nida, Bobrówko, Mikołajki, Ryn i Wilkasy wyruszają codziennie z Dworca Zachodniego o godz. 08.30 i docierają na miejsce o godz. 14.15. Kurs powrotny z Giżycka zaplanowany został na godz. 14:40, z przyjazdem do Warszawy o godz.20:25. Czas podróży wynosi tym samym ok. 5h 45min.

Koszt podróży z Warszawy do Giżycka, jak też w relacji powrotnej wynosi standardowo 50 zł, przy czym dzieciom do lat 13. przysługuje w PKS Polonus 50% ulga, a studenci do 26. roku życia oraz osoby, które ukończyły 60 lat mogą liczyć na 20% zniżkę. Na pozostałych podróżnych czekają promocyjne bilety w cenie „5-10-15 zł” oraz możliwość zakupu biletu powrotnego online taniej o 30%.