HanseMerkur rozpoczął współpracę z aktualnie największą polską siecią biur podróży – Wakacyjny Świat Turystyczni Doradcy. W ten sposób liczba punktów sprzedaży ubezpieczeń podróży HanseMerkur wzrosła o kolejne 100 biur. Wakacyjny Świat to ogólnopolska sieć biur podróży działających pod wspólną marką z dostępem do szerokiej oferty równie ważny, jak profesjonalna pomoc w jej wyborze. Są to Doradcy Turystyczni, którzy rozumieją, jak ważne jest dobre dopasowanie oferty do potrzeb Klienta. Współpraca z Wakacyjnym Światem doskonale wpisuje się w strategię Ubezpieczyciela. Od początku naszej obecności na polskim rynku, mamy na uwadze dotarcie do Klientów indywidualnych i umożliwienie im swobodnego zakupu ubezpieczenia, w dogodnym dla nich miejscu – mówi Renata Łątka, Operations Manager w HanseMerkur Ubezpieczenia Podróży.

O Wakacyjny Świat
Właścicielem marki Wakacyjny Świat jest firma Travel Network Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, działająca w ramach grupy należącej do giełdowej spółki NETMEDIA SA.

Działalność opiera się na czterech głównych filarach: kompleksowość ofert turystycznych, profesjonalnym doradztwie, wymianie doświadczeń zdobytych w branży turystycznej oraz nowowczesnych narzędziach sprzedażowych.

O HanseMerkur
Historia firmy z Hamburga to już ponad 140 lat doświadczenia. Aktualnie drugi największy ubezpieczyciel turystyczny na swoim rodzimym rynku w Niemczech. W niektórych segmentach turystyki, jak wycieczki autokarowe i rejsy statkiem, jest niekwestionowanym liderem. Od 01.08.2015 firma obecna na polskim rynku, z dedykowaną ofertą ubezpieczeń podróży dla klientów z Polski. HanseMerkur oferuje ubezpieczenia zarówno dla klientów indywidualnych, biur podróży jak również organizatorów turystyki. Oferta ubezpieczyciela dostępna w biurach podróży na terenie całej Polski oraz dla klientów linii lotniczych airberlin i Eurowings, na stronach internetowych przewoźników.

HanseMerkur Ubezpieczenia Podróży
www.hansemerkur.pl