Kilkadziesiąt firm, setki ofert pracy i spotkania z inspirującymi ludźmi biznesu – już w czwartek, 6 kwietnia w kampusie Grupy Uczelni Vistula przy Stokłosy 3 w Warszawie odbędą się jubileuszowe V targi pracy JobSpot 2017.

JobSpot 2017 to najlepsze miejsce do znalezienia wymarzonej pracy. Pracowników i stażystów będzie szukać kilkadziesiąt firm m.in. z branży finansowej, IT, turystycznej czy doradztwa personalnego takich jak Accenture, Aviva, Bank Pekao, Orbis, Nationale Nederlanden, Saint-Gobain czy PKS Polonus.

Co roku forma targów zmienia się tak, żeby idealnie odpowiadać na potrzeby rynku pracy. Tegorocznej edycji przyświeca hasło ,,Pasja i sukces”, dlatego wśród gości będą ludzie, którzy spełniają swoje zawodowe ambicje, m.in. zdobywca Mount Everest, biznemen Piotr Cieszewski. Podczas targów odbędzie się też debata ,,Zarabiać z pasji czy na pasję”, przygotowana przez Biuro Karier Grupy Uczelni Vistula i Forum Młodych Lewiatan z udziałem m.in. blogerki Segritta i muzyka Kamila Haidara. Wśród dodatkowych atrakcji będą min. bezpłatne konsultacje makijażowe oraz warsztaty art.craft.

Osoby, które się zrejestrują, mają szanse na atrakcyjne nagrody.

http://www.jobspot.vistula.edu.pl/index.php/rejestracja/

Serdecznie zapraszamy 6 kwietnia w godz. 10:00 – 16:00, ul. Stokłosy 3 w Warszaie.