Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, 22 marca poinformowała o przedłużeniu umowy o współpracy z Air Europa. 130 milionów pasażerów Ryanaira może znaleźć oraz zarezerwować loty łączone realizowane przez Air Europa na stronie Ryanair.com. W ofercie znajduję się loty łączone przez Madryt do 16 krajów Ameryki Południowej, Środkowej oraz Północnej jak Argentyna, Brazylia, Kuba, Meksyk czy USA.

Przedłużenie umowy o współpracy jest naszą ostatnią inicjatywą w ramach realizacji programu “Always Getting Better”.
Partnerstwo z Air Europa umożliwia klientom Ryanaira rezerwację biletów na trasach transatlantyckich z przesiadką w Madrycie. Ryanair nadal prowadzi rozmowy z kolejnymi liniami lotniczymi, aby już wkrótce zaproponować kolejne połączenia dalekodystansowe.

Kenny Jacobs, CMO Ryanaira powiedział:
“Cieszymy się bardzo, mogąc przedłużyć umowę o współpracy z Air Europa, w ramach której klienci Ryanaira mogą zarezerwować loty łączone z 15 europejskich miast aż w 20 kierunkach w Ameryce Południowej, Środkowej i Północnej – z przesiadką w Madrycie.
Loty łączone na lotnisku w Madrycie, realizowane we współpracy z Air Europa, to jedna naszych ostatnich inicjatyw w ramach programu „Always Getting Better”. W tej chwili przedłużamy umowę partnerską i mamy jednocześnie nadzieję, że nasza współpraca będzie równie owocna przez wiele lat.
Z okazji przedłużenia umowy wprowadzamy do sprzedaży bilety do Madrytu w cenie od €14.99. Oferta obowiązuje do piątku 23 marca i dotyczy lotów w kwietniu. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę Ryanair.com już teraz.”

Javier Hidalgo, CEO Globalia Group powiedział:
“Partnerstwo z Ryanairem jest dla nas wielkim powodem do radości, daje nam również olbrzymią przewagę konkurencyjną.

Stale odnawiamy naszą flotę, zarówno na długich dystansach – z włączeniem nowego Boeinga 787-9 – najbardziej wydajnego obecnie samolotu na świecie oraz na krótszych – z perspektywą odbioru 3 nowych Boeingów 737-800 jeszcze w tym roku. Cieszę się również, mogąc przypomnieć, że flota Air Europa jest jedną z najnowocześniejszych oraz najmłodzych, a dzięki współpracy z irlandzką linią, staje się ona dostępna dla wszystkich pasażerów Ryanaira.”