Na hasło „Świat Podróże Kultura” dostajesz 10% zniżki na jazdy przez cały czerwiec.

Jeśli nie interesują Cię utarte warszawskie szlaki i preferujesz „szwendanie” (a nie zwiedzanie), zajrzyj na stary Żoliborz. Najlepiej na skuterze elektrycznym blinkee.city. We własnym rytmie,  bez problemu z parkowaniem i prosto do celu.

Warszawa dla odważnych
Warszawa to nie tylko Krakowskie Przedmieście, Zamek Królewski i Pałac Kultury. Stolica kryje wiele turystycznych niespodzianek. Jeśli odważysz się zejść z turystycznego szlaku, masz szansę trafić w miejsca magiczne i poczuć prawdziwy klimat tego miasta. Taka jest stara żoliborska ulica Henryka Wieniawskiego wpisana do rejestru zabytków miasta stołecznego Warszawy.

Jedna taka ulica
Wieniawskiego jest dobrze ukryta. Nie opisywana często w przewodnikach leży na uboczu. Nie dojedziesz tu bezpośrednio komunikacją miejską a naprawdę warto. Niskie, bielone kamienice charakterystyczne dla zabudowy Królestwa Polskiego, wymieszane z międzywojenną kolonią urzędniczą i pięknymi starymi drzewami. W czerwcu to miejsce szczególnie zapiera dech w piersiach! 

Jak dotrzeć?
Ustaw nawigację w swoim smartfonie na Wieniawskiego, wskocz na skuter elektryczny blinkee.city, wepnij telefon w uchwyt zamontowany przy kierownicy i poczuj klimat starego, warszawskiego Żoliborza. Skuterem dojedziesz bezpośrednio na miejsce. Bez problemu zaparkujesz i bez presji czasu poszwędasz się po okolicy. Wystarczy smartfon i darmowa aplikacja blinkee.city. Ściągasz aplikację, zakładasz konto, dodajesz dokumenty uprawniające do jazdy, podpinasz kartę płatniczą i już! Konto weryfikowane jest w ciągu 24 h. Płacisz 59 gr/min a za minutę postoju – jedynie 9 gr. W ciągu dnia nie wydasz więcej niż 69 zł.

Pierwsza sieć skuterów elektrycznych w Polsce,
www.blinkee.city/pl/
tel. +48 22 290 25 25,
mail: contact.pl@blinkee.city