Najwięksi polscy przewoźnicy autokarowi, w ramach programu Polonus Partner, udostępniają swoim pasażerom aż 25 tysięcy biletów, których ceny obniżają o 50%. Akcja składa się z trzech odsłon. Od dzisiaj startuje druga tura tej wspaniałej promocji i obejmuje również podróże łączone! Z „Gorących Okazji” skorzystać może każdy, kto zakupi bilet na www.PolonusPartner.pli odbędzie podróż w dniach 19 do 25 listopada.  

Gorące okazje Polonus Partnerto kolejna z trzech odsłon wielkiej promocji Polonus Partner, w której aż 25 000 biletów na przejazdy autokarem po Polsce, można zdobyć -50%, jeśli zakupu dokona się na stronie PolonusPartner.pl. Koalicja przewoźników oferuje podróże łączone, w ramach których pasażerowie mają do wyboru jeszcze szerszą ofertę połączeń autokarowych. Podczas jednej transakcji można dokonać dwuetapowej podróży, z dogodną przesiadką.

Do promocji Polonus Partnerprzystąpili przewoźnicy z całej Polski – Polonus, Żak Express, Neobus, Albatrosbus, Contbus, Garden Express i PKS Elbląg, którzy przygotowali dla swoich pasażerów aż 25 000 biletów na podróże za połowę ceny. Promocja dostępna jest na wybranych kursach, dlatego warto się pospieszyć, ponieważ liczba biletów jest ograniczona.

Jednocześnie, na kursach Polonus Partner honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieciw wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentówdo 26 roku życia oraz dla emerytów.

Więcej informacji na stronie www.PolonusPartner.pl

Polonus Partner zapewniapasażerom podróżującym w ramach partnerskiej oferty komfortową podróż bezpiecznymi, nowoczesnymi autokarami, których znakiem rozpoznawczym jest logo Polonus Partneri hasłoŁączymy Polskę. Pojazdywyposażone są w WiFi oraz gniazda zasilania 230V lub USB 5V, klimatyzację i ogrzewanie, toaletę na kursach trwających ponad 3h, regulowane oparcia foteli i pasy bezpieczeństwa, przyciemniane szyby, zapowiedzi głosowe oraz indywidualne nawiewy i oświetlenie.

Pasażerowie w ramach sieci otrzymują najwyższy i jednolity standard podróży, jak wybór numerowanego miejsca w autokarze na wybranych kursach, z przystanków początkowych na liniach dłuższych niż 150 km, bezpłatną opcjęzmiany daty wyjazduw ramach zamiany na podróż w tej samej relacji, możliwość kupna biletu za gotówkę lub kartą u kierowcy, elektroniczną odprawę pasażerów, geolokalizację autokaruna mapie internetowej dzięki sygnałowi z aplikacji kierowcy, bezpłatny przewózdwóch sztuk bagażuo pojemności do 150 litrów i wadze do 25 kg, możliwość przewozu małych zwierząt, atrakcyjne ceny biletówz częstymi promocjami, możliwość zakupu biletu z minimum 60-dniowym okresem przedsprzedaży.