Polonus Partner, koalicja największych polskich przewoźników autokarowych, wystartował z pierwszą z trzech odsłon Biało-Czerwonej Promocji, w której ceny wybranych biletów na przejazdy autokarowe będą obniżone o 50%! Łącznie w ramach tego cyklu pasażerowie otrzymują do dyspozycji aż 25 000 biletów w promocyjnych cenach. W pierwszym etapie skorzystać mogą wszyscy klienci Polonus Partner, którzy w okresie od 13 do 18 listopada zakupią bilety na  www.PolonusPartner.pl i w tym samym okresie odbędą podróż.

Biało-czerwona akcja promocyjna Polonus Partnerbędzie realizowana w trzech etapach. Pierwsza odsłona biletów tańszych o połowę, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, rozpoczyna się już dziś i potrwa przez 6 dni. Kolejne dwa etapy zaplanowane są na najbliższe tygodnie, jednak ich daty pozostaną niespodzianką, a Polonus Partner każdorazowo będzie ogłaszał rozpoczęcie kolejnych promocji.

Do promocji Polonus Partner przystąpili przewoźnicy z całej Polski – Polonus, Żak Express, Neobus, Albatrosbus, Contbus, Garden Express i PKS Elbląg, którzy przygotowali dla swoich pasażerów aż 25 000 biletów na podróże za połowę ceny. Promocja dostępna jest na wybranych kursach, dlatego warto się pospieszyć, ponieważ liczba biletów jest ograniczona.

Jednocześnie, na kursach Polonus Partner honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentówdo 26 roku życia oraz dla emerytów.

Więcej informacji znaleźć można na www.PolonusPartner.pl

Polonus Partner zapewniapasażerom podróżującym w ramach partnerskiej oferty komfortową podróż bezpiecznymi, nowoczesnymi autokarami, których znakiem rozpoznawczym jest logo Polonus Partneri hasłoŁączymy Polskę. Pojazdywyposażone są w WiFi oraz gniazda zasilania 230V lub USB 5V, klimatyzację i ogrzewanie, toaletę na kursach trwających ponad 3h, regulowane oparcia foteli i pasy bezpieczeństwa, przyciemniane szyby, zapowiedzi głosowe oraz indywidualne nawiewy i oświetlenie.

Pasażerowie w ramach sieci otrzymują najwyższy i jednolity standard podróży, jak wybór numerowanego miejsca w autokarze na wybranych kursach, z przystanków początkowych na liniach dłuższych niż 150 km, bezpłatną opcjęzmiany daty wyjazduw ramach zamiany na podróż w tej samej relacji, możliwość kupna biletu za gotówkę lub kartą u kierowcy, elektroniczną odprawę pasażerów, geolokalizację autokaruna mapie internetowej dzięki sygnałowi z aplikacji kierowcy, bezpłatny przewózdwóch sztuk bagażuo pojemności do 150 litrów i wadze do 25 kg, możliwość przewozu małych zwierząt, atrakcyjne ceny biletówz częstymi promocjami, możliwość zakupu biletu z minimum 60-dniowym okresem przedsprzedaży.