Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (19 listopada) ogłosiła “cyber tydzień” ofert aż tydzień wcześniej. Przez 8 dni na stronie www.ryanair.com oraz w aplikacji dostępne będą fantastyczne oferty.

Dzień 1 zaczynamy zniżką 129zł na podróż od kwietnia do sierpnia w obie w ramach całej naszej siatki połączeń. Rezerwacji biletów można dokonać tylko w poniedziałek do północy.

Zachęcamy wszystkich do zaglądania na sytonę Ryanair.com przez cały tydzień, codziennie będą pojawiały się nowe oferty na loty w jeszcze niższych cenach.

Dodatkowo podczas cyber tygodnia oferujemy 10% zniżki na przewóz bagażu rejestrowanego.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:
“To najwspanialszy okres w roku, zaczynamy cyber tydzień i wielką wyprzedaż. Przez 8 dni na stronie www.ryanair.com oraz w aplikacji dostępne będą nowe, fantastyczne oferty, a tanie loty staną się jeszcze tańsze.   

Dziś wprowadzamy 129zł zniżki na lot w obie strony w ramach całej naszej siatki połączeń od kwietnia do sierpnia. Oferta obowiązuje tylko do poniedziałku do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz i zarezerwować lenią podróż. 

Dodatkowo podczas cyber tygodnia oferujemy 10% zniżki na przewóz bagażu rejestrowanego.”

www.ryanair.com