Znajdujący się w paśmie górskim Beskidy Kysucke ośrodek sportów zimowych Snowparadise Veľká Rača Oščadnica to atrakcyjne miejsce na pobyt zarówno zimowy, jak i letni. Usytuowany w bliskiej odległości od polskiej granicy obiekt oferuje swoim gościom aż 14 kilometrów tras zjazdowych, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Okoliczne miejscowości są wzajemnie połączone 3 wyciągami orczykowymi, 3 kolejami linowymi oraz koleją gondolową. Dodatkowo ośrodek prowadzi szkoły i szkółkę narciarską, przechowalnię, wypożyczalnię sprzętu oraz serwis.

W trosce o jakość oferowanych przez ośrodek atrakcji, na jego terenie pojawiły się nowe armaty do naśnieżania, szkółki narciarskie dla dzieci czy też nowe miejsca parkingowe. Zmianami zostały objęte również okoliczne parki w częściach Dedovke i Lalíky oraz kolejki linowe, w których można korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi oraz z profesjonalnych ekranów informacyjnych.

W tym sezonie zimowym Ty i Twoje dzieci mogą korzystać z pięknej, nowej szkółki narciarskiej Śniegowe królestwo. Znajduje się w Dedovce między stokami Košariská 1 i Košariská 2. Dzieci mogą wypróbować nowy tor transportowy w postaci dwóch kolejek linowych i cieszyć się jazdą na nartach przez nowy bajkowy tor przeszkód z postaciami. Do dziecięcej szkoły narciarskiej z górnej stacji kolejki linowej Dedovka dzieci dowiezie nasz nowy Račatrak. Dzielnych narciarzy w naszej szkole regularnie odwiedza nasza maskotka Macko Račko z piosenkami dla dzieci.

WYKORZYSTAJ WIECZÓR W PEŁNI I SKORZYSTAJ Z SUPER WIECZOROWEJ JAZDY NA NARTACH

Nawet w sezonie zimowym 2018/2019 możesz cieszyć się urokiem wieczornej jazdy na nartach w Snowparadise. Oferujemy najdłuższe stoki narciarskie na Słowacji o łącznej długości aż 2,2 km. W miejscowości Dedovce do dyspozycji znajduje się czteroosobowy wyciąg krzesełkowy z dwoma oświetlonymi stokami – 1 Košariská I i 2b Košariská II. Apres Ski Bar w Dedovke nawet podczas wieczornej jazdy na nartach kusi bogatą ofertą napojów i pożywienia. Możesz również skorzystać z wypożyczalni oraz sklepu z artykułami sportowymi.

Tor saneczkowy.
Tutaj możesz spróbować wyjątkowej jazdy na najdłuższym torze saneczkowym w Europie Środkowej – Alpincoaster o prędkością aż do 40 km/h, która działa zarówno latem jak i w sezonie zimowym – w czasie sprzyjających warunków pogodowych. Start toru saneczkowego znajduje się po prawej stronie górnej stacji kolejki linowej w Dedovke. Bilety można kupić w kasie ośrodka.

Poznaj stok z innej perspektywy.

Lubisz niezwykłe wrażenia? Oferujemy Ci pełną wrażeń jazdę ratrakiem bezpośrednio podczas przygotywania tras narciarskich.

Jazda ratrakiem rozpoczyna się dopiero po zakończeniu dziennej jazdy na nartach na stokach Košariska I i Košariska II. Zajmuje około 15-20 niezapomnianych minut podczas których możesz cieszyć się idealną jazdą oraz dowiesz się wszystkiego co cię interesuje o ratrakach a także zasad przygotowania tras narciarskich.

GOŚCIOM OŚRODKA OFERUJEMY:

 

Co jest bardzo wažne – bardzo atrakcyjne ceny skipassów w lokalizacjach:
https://snowparadise.sk/kategoria-produktu/ubytovanie/