Nowa promocja dla pasażerów regularnie podróżujących na trasie pomiędzy Giżyckiem a Warszawą.

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy oraz lider sieci Polonus Partner, który wykonuje całoroczne połączenie łączące Giżycko z Warszawą, przygotował dla swoich stałych klientów wyjątkową ofertę. Co dziesiąty bilet na tej trasie mogą kupić za 1 zł!

Giżycko to kolejne miasto, które dołączyło do naszej promocji, w której premiujemy lojalnych pasażerów. Dzięki przygotowanej ofercie co dziesiąty bilet na przejazd pomiędzy Giżyckiem
a Warszawą będzie w wystrzałowej cenie 1 zł! To kolejna okazja do wygodnego podróżowania w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku!
– mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wymienić 9 biletów kupionych w kasie biletowej Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia lub u kierowcy autokaru Polonus na promocyjny 10. bilet dostępny za złotówkę. To atrakcyjna oferta dla pasażerów, którzy regularnie podróżują na linii z Giżycka do Warszawy, przez Łomżę, Pisz, Mikołajki.

W ramach linii autokary z Warszawy do Giżycka odjeżdżają z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. Podróż rozpoczyna się o godz. 7.00. Czas podróży wynosi pięć i pół godziny. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego w Giżycku odjeżdża o godz. 14.10, by dotrzeć do Warszawy
o godz. 19.45.

Przewoźnik do obsługi swojego połączenia przeznaczył nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl.