EMBARGO DO PIĄTKU 29 LISTOPADA DO GODZINY 00.01

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, 29 listopada z okazji Black Friday, ogłosiła wielką promocję. W sprzedaży znajduje się ponad million biletów na wiosenne podróże ze zniżką nawet do 25%.

To szósty dzień promocji Ryanaira w ramach “Cyber Tygodnia”. Dziś promocją objęte są loty od grudnia 2019 do marca 2020, a rezerwacji można dokonać jedynie w piatek do godziny 23:59.

Cyber tydzień w Ryanair obejmuje 10 dni fantastycznych wyprzedaży. Wszyscy zainteresowani podróżami powinni mieć na oku stronę www.ryanair.com, gdzie przez najbliższe dni tanie loty będą jeszcze tańsze.

Alejandra Ruiz z Ryanaira powiedziała: “Dziś Black Friday i jednocześnie szósty dzień cyber tygodnia, a ceny lotów w terminie grudzień 2019 – marzec 2020 obniżyliśmy nawet do 25%. Rezerwacji można dokonać jedynie dziś (piątek) do godziny 23:59. 

Aby skorzystać z okazji najlepiej wejść na stronę Ryanair.com już teraz i zarezerwować lot najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.”