51 TRAS, W TYM 3 NOWE DO CHARKOWA, PAFOS ORAZ TEL AWIWU
1 DODATKOWY SAMOLOT (INWESTYCJA 100 MLN $), 7 SAMOLOTÓW ŁĄCZNIE
3,2 MLN PASAŻERÓW, 7% WZROST 
 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (19 grudnia) ogłosiła rekordowy rozkład lotów z Warszawy/ Modlin na lato 2020 r. W siatce połączeń znajduje się aż 51 tras, w tym 3 nowe do Charkowa, Pafos oraz Tel Awiwu. Na lotnisku Warszawa/Modlin Ryanair obsluży rocznie 3,2 miliona pasażerów przyczyniając się do powstania 2400* miejsc pracy. Ryanair ogłosił także zbazowanie kolejnego samolotu w bazie w Modlinie, która od sezonu lato 2020 będzie liczyła 7 maszyn (inwestycja 700 mln $).

Rozkład lotów Ryanaira z Warszawy/Modlin na lato 2020:

  • 1 dodatkowy samolot (7 łącznie – inwestycja 700 mln $)
  • 3 nowe trasy do Charkowa (2 tyg.), Pafos (1 tyg.) i Tel Avivu (4 tyg.)
  • Więcej lotów do Dublina, Edynburga, Kijowa, Kolonii oraz Lwowa
  • 51 tras łącznie
  • 3,2 mln pasażerów rocznie (7% wzrostu)
  • 2400* miejsc pracy

Pasażerowie z Mazowsza oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty na 51 trasach aż do paźdiernika 2020 roku i podróżować najtańszą oraz najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.

Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z/do Polski do końca marca 2019 roku w cenie od 39 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com tylko do niedzieli (22 grudnia).

W Warszawie, Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:
“Cieszymy sie bardzo, iż od sezonu lato 2020 roku pasażerowie podróżujący z Warszawy/Modlin zyskają jeszcze więcej nowych kierunków w najniższych cenach. Nasz rekordowy rozkład lotów z Warszawy/Modlin na lato 2020 liczy aż 51 tras, w tym 3 nowe do Charkowa, Pafos oraz Tel Awiwu. Ryanair zbazuje w Modlinie dodatkowy samolot (7 łącznie). Rocznie na lotnisku Warszawa/Modlin Ryanair obsłuży ponad 3,2 miliona pasażerów (wzrost 7%) i przyczyni się do powstania 2400* miejsc pracy. 

Pasażerowie z Mazowsza oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty na 51 trasach aż do października 2020 roku. Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z/do Polski do marca 2020 roku w cenie od 39 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie do niedzieli (22 grudnia). Aby zdążyć najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

Leszk Chorzewski, Prezes Zarządu Lotniska Warszawa/Modlin powiedział
“Przyszłoroczny sezon letni na Lotnisku Warszawa/Modlin będzie niezwykle interesujący dla naszych pasażerów. W ramach harmonijnego rozwoju naszej siatki połączeń zwiększamy liczbę kierunków do rekordowej liczby 51 destynacji. Dodatkowo znacznie wzrośnie częstotliwość lotów na kierunkach najbardziej popularnych, takich jak Dublin, Edynburg i na Ukrainę. Lotnisko Warszawa/Modlin od lat pozostaje portem pierwszego wyboru dla mieszkańców Mazowsza i północno-wschodniej Polski, a także szerokiego spektrum turystów z całej Europy”.

źródło: www.ryanair.com