Polonus, wiodący polski przewoźnik autokarowy obniżył ceny biletów na nocnych kursach z Warszawy, przez Lublin do Lwowa! Już dzisiaj są one dostępne w atrakcyjnej cenie od 69 zł. W siatce połączeń przewoźnika znajdują się także inne popularne ukraińskie miasta: Stryj, Truskawiec oraz Drohobycz.

Lwów to popularny kierunek dla wielu podróżnych. Każdy turysta, który choć raz odwiedził to miasto, znajdzie tutaj coś do czego będzie chciał wrócić. Dzięki nowej cenie naszych biletów podróż nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Polonus jest jeszcze atrakcyjniejsza niż dotychczas. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Polonus udostępnił wszystkim podróżnym bilety na podróż z Warszawy, przez Lublin do Lwowa w super cenie rozpoczynającej się już od  69 zł. To wyjątkowo atrakcyjna na tle innych cena biletów. Aby z niej skorzystać należy zakupić bilet na stronie przewoźnika pkspolonus.pl lub w kasach Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia.

W ramach linii autokary z Warszawy do Lwowa odjeżdżają z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. Podróż rozpoczyna się o godz. 18.30 oraz 21.30. Autokary docierają do Dworca Kolejowego we Lwowie o godzinie 3:15 oraz 6:25 czasu miejscowego. Kursy powrotne do Warszawy odjeżdżają z Dworca Kolejowego o godzinie 10:15 oraz 20:50.

Przewoźnik do obsługi swoich połączenia przeznaczył nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach międzynarodowych Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 10% dla uczniów i studentów do 26. roku życia oraz seniorów. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl.