Współpraca między Grimaldi Lines i Blu Navy trwa również w 2020 r., i od kilku lat gwarantuje możliwość skorzystania z obniżonych stawek na połączeniach morskich z Sardynią, Korsyką i Elbą .

Dzięki współpracy dwóch firm żeglugowych klienci Grimaldi Lines jadący na Sardynię mogą dotrzeć do Korsyki również dzięki Blu Navy, która prowadzi trasę Santa Teresa di Gallura-Bonifacio i odwrotnie. Wszyscy otrzymują kod rabatowy, który uprawnia ich do obniżek do 20% (bez podatków i składek).

Blu Navy dociera również na wyspę Elba dzięki linii żeglugowej Piombino-Portoferraio. Również w tym przypadku pasażerowie Grimaldi Lines, dostaja inny kod rabatowy i przysługuje im do 20% rabatu (bez podatków i składek), zawsze w zależności od sezonu. Oba kody rabatowe można wykorzystać tylko do rezerwacji na stronie internetowej Blu Navy.

Oferta jest zarezerwowana dla posiadaczy biletów Grimaldi Lines, a także członków ich rodzin i towarzyszy. Rabat dotyczy przejazdu statku i dodatku do transportu pojazdu i nie może być łączona z innymi specjalnymi stawkami lub konwencjami obowiązującymi w momencie rezerwacji.

Klienci Blu Navy mają również możliwość dotarcia do Sardynii po korzystnych cenach, podróżując na pokładzie statków Grimaldi Lines na trasach Livorno-Olbia, Civitavecchia-Porto Torres, Civitavecchia-Olbia i odwrotnie: 15% zniżki (bez opłat stałych ) dla rezerwacji dokonanej przed 20 lipca 2020 r. i od 14 września do 31 grudnia 2020 r. oraz 10% zniżki (bez opłat stałych) w sezonie od 21 lipca do 13 września 2020 r.

Oferta jest zarezerwowana dla posiadaczy biletów Blue Navy, a także członków ich rodzin i osób towarzyszących objętych tą samą rezerwacją. Zniżka dotyczy transferów i dodatków na zakwaterowanie na pokładzie oraz transportu samochodów / motocykli i zwierząt domowych. Można go łączyć z innymi specjalnymi promocjami aktywnymi w momencie rezerwacji, ale nie z innymi kodami rabatowymi i konwencjami, ani ze stawkami przeznaczonymi dla mieszkańców, ani z Ofertą Seniora.

Aby uzyskać informacje i rezerwacje, możesz odwiedzić strony internetowe dwóch firm spedycyjnych (www.grimaldi-lines.com – www.blunavytraghetti.com) lub skontaktować się z call center (Grimaldi Lines tel. 081 496444 e-mail: info@grimaldi.napoli.it, Blu Navy tel. 0565 269710 e-mail: info@blunavytraghetti.com).