Nie tylko noclegi – z Lulubeds zaplanujesz cały urlop

Lulubeds – nowy portal rezerwacyjny miejsc hotelowych i atrakcji turystycznych startuje 15 czerwca. To bezpłatna internetowa baza miejsc hotelowych, dzięki której wygodnie
i bezpiecznie zaplanujesz swój wypoczynek, uruchomiona przez Tourist Polska – organizatora turystyki z 25-letnim doświadczeniem.

Dla klientów Lulubeds przygotowano najlepszy wybór obiektów noclegowych i usług hotelarskich z całej Polski. Szeroki i różnorodny typ zakwaterowania – od dużych sieciowych hoteli znanych marek poprzez pensjonaty, ośrodki wczasowe czy kwatery prywatne i agroturystyczne pozwala na zaplanowanie urlopu zarówno w największych miastach, jak i najbardziej atrakcyjnych regionach Polski. W ofercie znalazły się m.in. hotele biznesowe i konferencyjne, obiekty SPA, hotele nastawione na rodziny z dziećmi czy bardziej ekonomiczne – hostele, kwatery i apartamenty.

To co wyróżnia Lulubeds spośród innych portali, to możliwość rezerwowania noclegów na osobę,
a nie całego pokoju, co pozwala na nieograniczone wprost możliwości pakietowania pobytu – łączyć można wszystkie typy wyżywienia, usługi dodatkowe oferowane przez hotel, pojedyncze noclegi, ale i oferty okresowe, a więc także np. 7-dniowe wczasy. Na Lulubeds do pobytu skompletować można atrakcje turystyczne, wycieczki fakultatywne i ciekawe wydarzenia w okolicy, samodzielnie tworząc idealny pakiet turystyczny.

Wygodny sposób rezerwacji
Podróżni szukają witryn, które działają intuicyjnie, są atrakcyjne wizualnie i dostarczają informacji pozwalających na szybką i wygodną rezerwację online. Dzięki przejrzystej stronie internetowej i szczegółowym filtrom jest to możliwe. Klienci korzystający z usług Lulubeds mają możliwość złożenia zamówienia zarówno przez stronę WWW, email, telefon, jak również w tradycyjnym biurze obsługi oraz w sieci ponad 1000 biur partnerskich. Oferta aktualizowana jest przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, do dyspozycji klientów jest także Biuro Obsługi Klienta, które działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz całodobowy telefon alarmowy.

Szukasz miejsca na konferencję? Masz wybór!
Lulubeds nie zapomina także o klientach biznesowych. W ofercie portalu znajduje się wiele hoteli biznesowych i konferencyjnych. Szeroki wybór obiektów pozwala na znalezienie odpowiedniego (również nietypowego) miejsca na konferencję lub spotkanie z kontrahentem, daje też możliwość dopasowania dodatkowych usług i samodzielnego wzbogacenia oferty o atrakcje zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Współpraca w stylu win-win
Dzięki Lulubeds zarówno hotele, jak i mniejsze ośrodki, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne mają możliwość zaprezentowania oferty potencjalnym klientom. Dla większości gości pierwsze wrażenie zaczyna się na długo przed przyjazdem – od strony internetowej. Lulubeds zapewnia wsparcie w kreowaniu wizerunku, również za pośrednictwem narzędzi portalu. To duża szansa na promocję, szczególnie dla niedużych obiektów, bez zaplecza informatycznego.

Portal nie pobiera opłaty za rejestrację i umieszczenie oferty w systemie. Nie ma też abonamentu, zarabia na prowizji od sprzedaży. Umożliwia również dostęp do ok. 800 biur agencyjnych oraz 2500 biur współpracujących. Dzięki temu korzyść jest obopólna: Lulubeds pomaga partnerom dotrzeć do odpowiednich klientów, dzieląc się informacjami o rynku i udostępniając narzędzia, które ułatwią zapoznanie się z ich ofertą.

Ponad 20 lat doświadczeń
Lulubeds.pl to nowa marka stworzona przez firmę Tourist Polska, działającą od 1997 roku, organizatora turystyki, świadczącą kompleksowe usługi w zakresie indywidualnego i grupowego ruchu turystycznego. Tourist Polska oferuje pełen zakres usług turystycznych: od rezerwacji tych pojedynczych (m. in. noclegi, transport, usługi przewodnickie, bilety do atrakcji turystycznych) aż po organizację kompleksowych imprez. Biuro prowadzi również dział obsługi grupowej, specjalizujący się w organizacji wycieczek turystycznych i krajoznawczych, wypoczynku, imprez incentive dla firm, instytucji i szkół. Gwarantuje nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, ale również pełne bezpieczeństwo klientów – jako organizator turystyki Tourist Polska posiada wpis do rejestru OTiPUNPUT oraz gwarancje ubezpieczeniową, co odróżnia Lulubeds.pl od innych portali sprzedażowych, które pełnią jedynie funkcję pośredników.

Tekst: Sebastian Nasiłowski
Lulubeds.pl