Drodzy Czytelnicy

Nasz świat z dnia na dzień się zmienił. Nieważne, jakie mieliśmy plany – epidemia COVID-19 zniweczyła je w jednej chwili. Jednak każda epidemia kiedyś się kończy, a ludzie za bardzo kochają podróże, by z nich zrezygnować.
Dla prawdziwych podróżników i poszukiwaczy przygód ta sytuacja stwarza nowe możliwości i pozwala zrealizować te wycieczki, które z powodu niewielkiej odległości zawsze odkładane były na potem. Zapraszamy Państwa do spacerów po miastach w Polsce oraz do wycieczek w teren. Ruch niezależnie od pogody to dobry plan na każdy weekend.

Dni są coraz krótsze, liści na drzewach już niewiele – nadszedł więc czas, by pomyśleć o nartach. Proponujemy 5 najlepszych miejsc na narty w Małopolsce oraz Szczyrk w Beskidzie Śląskim. Rozmaitość tras, dobra infrastruktura i wiele prężnych ośrodków narciarskich gwarantują znakomite warunki do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów zimowych. Pierwsze śniegi pojawiają się tu już w listopadzie, a w wyższych partiach gór utrzymują się jeszcze w kwietniu.

Warto wykorzystywać każdy wyjazd, by dał nam jak najwięcej radości. To też dobry moment, by zastanowić się, czego szukamy w podróżach, i przestać odkładać w nieskończoność realizację naszych marzeń. Świat czeka!
Życzymy nam wszystkim spokojnych i radosnych Świąt spędzonych z najbliższymi, a w Nowym Roku samych sukcesów oraz wielu podróży małych i dużych!

Bożena Miller
redaktor wydania

Link do numeru: 2020 jesien