Po raz pierwszy targi ITB odbywają się w wersji wirtualnej. Taka formuła została przyjęta przez organizatorów – Messe Berlin – oczywiście z powodu epidemii COVID-19.

Saksonia jest „Oficjalną Kulturalną Destynacją” ITB Berlin 2021. Z tej okazji funkcjonuje cyfrowa kawiarenka prasowa (Press Café Dresden Elbland) przez wszystkie dni targów w godz. 10.00 – 18.00, a dostęp do niej jest możliwy poprzez stronę

https://www.itb-now.com/meetings/itb-saxonyPressCafe.

Przedstawiciele biura Dresden Marketing będą informować o wielu ekscytujących wydarzeniach, planowanych w Dreźnie i Krainie Łaby. Należą do nich takie oferty jak: spektakularna wystawa Vermeera w „Galerii Obrazów Starych Mistrzów”, nowa stała prezentacja „Zwinger Xperience” oraz wiele atrakcyjnych przeżyć związanych z aktywnością, przyrodą i relaksem.

W czwartek, 11 marca w godz. 12.00 – 13.00, w rozmowie prasowej z dyrektor zarządzającą Dresden Marketing – Corinne Miseer – zostanie dokonany bilans roku 2020 oraz zostaną przedstawione aktualne wyzwania dla destynacji Drezno i Kraina Łaby, ogólnie dla turystyki oraz oczywiście nowe ciekawe oferty turystyczne.

Osoby, które chcą wziąć udział w tym spotkaniu, są proszone o kontakt na e-maila Michała Rydza, Managera ds. Marketingu Turystyki – Michal.Rydz@marketing.dresden.de

W czwartek, 11 marca w godzinach od 14.00 do 18.00, będzie on do dyspozycji w Kawiarence Prasowej.

Kontakt do biura jest także możliwy przez rzeczniczkę prasową – Karlę Kallauch: karla.kallauch@marketing.dresden.de

Przedstawiciele biura Dresden.Elbland zapraszają serdecznie.

Na targi ITB NOW 2021 można akredytować się następująco:

Opcja 1: Z biletem gościnnym biura Dresden Marketing otrzymują Państwo bezpłatny dostęp do platformy ITB ze strefą wystawców (show floor), gdzie można uzyskać kontakt, obejrzeć wszystkie prezentacje wystawców, jak również skorzystać z funkcji czatu.

Opcja 2: Akredytowanie się jako przedstawiciel prasy za pośrednictwem strony

https://www.itb-berlin.de/Presse/Akkreditierung/.

Po udanej rejestracji i weryfikacji danych otrzymają Państwo drogą mailową od targów dane dostępu do całej platformy ITB Berlin NOW.

www.marketing.dresden.de | www.visit-dresden.travel

www.dresden-magazin.com

https://www.dresden.de/newsletter.visit.dresden

Podpis pod zdjęciem: Symbol Drezna – Kościół Frauenkirche    © Susann Stater/DML Lizenz

Opr. M. Fudała