Już niebawem spotkamy się w hotelu ARCHE HOTEL KRAKOWSKA(będącym Partnerem tego wydarzenia) podczas 28-ej edycji MEET THE BIDDER SMART FAIRS organizowanej przez firmę Travel Bidder.

Jak mówią członkowie zespołu MTB „Obserwujemy ożywienie w branży i w związku z tym 24 listopadaorganizujemy Meet the Bidder Autumn Edition. Cieszymy się, że po długiej przerwie będzie się można wreszcie spotkać osobiście”.

Podobnie jak do tej pory, jako wystawców będziemy gościć profesjonalnych usługodawców z całego świata – DMC, hotelarzy, narodowe organizacje turystyczne, linie lotnicze.  W charakterze gości zapraszamy każdego, kto jest związany obecnie z organizacją wyjazdów w branży MICE a także biura podróży organizujące wyjazdy luksusowe, szyte na miarę, wyjazdy sportowe, przygodowe, jak również rocznice firmowe czy inne imprezy tematyczne.

Uczestnictwow MEET THE BIDDER SMART FAIRS jest w dalszym ciągu bezpłatne dla organizatorów turystyki wyjazdowej, ale warunkiem udziału jest rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Spotkania B2B dotyczą organizacji wyjazdów, eventów i konferencji dla grup, luxury travel, a także usług dla turystów indywidualnych (wyjazdy dla par, rodzin, przyjaciół, osób podróżujących solo itp.).

W ciągu dnia jeden odwiedzający może odbyć około 12 spotkań oraz nawiązać kontakty z innymi wystawcami w trakcie lunchu i koktajlu.

Uczestnictwo potwierdziło już ponad 30 międzynarodowych wystawców. Reprezentują oni  kraje europejskie m.in.: Hiszpania i  Portugalia, Malta, Niemcy, Słowacja, Chorwacja, Grecja, Szwecja, Islandia, ale dotrą do nas również Partnerzy z takich destynacji jak np.: Gruzja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ameryka Południowa czy Mauritius.

W nowo utworzonej Strefie New Investment Travel (NIT) czyli Nowych Inwestycji w Turystyce będzie również kilku polskich wystawców. Ze względu na to, że z powodu pandemii coraz więcej wyjazdów i spotkań odbywa się w Polsce organizatorzy wyjazdów będą mieć okazję do zapoznania się z tym, co zostało niedawno oddane do użytku lub będzie otwierane w najbliższej przyszłości w naszym kraju.

Spodziewamy się około 80 gości z Polski i z zagranicy.

Jak dotychczas przeprowadzimy grę MICE BINGO, podczas której aktywni uczestnicy wygrają wiele cennych nagród jak np.  bilety lotnicze czy vouchery hotelowe.

Partnerami Wydarzenia są: ARCHE HOTEL KRAKOWSKA oraz Site Poland

Patronami Medialnymitegorocznego przedsięwzięcia są: THINK MICE, Mice Poland, Business Traveller, Wasza Turystyka oraz ŚWIAT PODRÓŻE KULTURA i  ALL INCLUSIVE – luksusowy magazyn o podróżach.

Wszystkich, którzy na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów i chcieliby wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu MEEET THE BIDDER Autumn Edition w środę 24 listopada w Warszawie, zapraszamy do wypełnienia  formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie:

https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer