Jubileuszowa edycja MEET THE BIDDER

Już niedługo, we wtorek 14 czerwca 2022 w hotelu WESTIN WARSAWodbędzie się długo oczekiwana 30. jubileuszowa edycja MEET THE BIDDER SMART Fairs!

Swoją obecność na wydarzeniu zapowiedziało już wielu interesujących wystawców. Będą z nami biura podróżyi DMC z Etiopii, Bułgarii, Chorwacji, Francji, Wietnamu Jamajki i Dubaju. Przedstawiciele wiodących sieci hotelowych, takichjak Barcelo, Meliá, Mövenpick,  Kempinski, Gloria, Vienna House, zaprezentują swoje oferty. A o możliwości współpracy będzie można porozmawiać z narodowymi lub regionalnymi biurami promocji Grecji, Izraela, Brandenburgii, Lwowa i Jamajki. Jak zawsze jesteśmy otwarci na dostawców nowych technologii, po raz kolejny goszcząc firmę IncentiveApp.

Każdy aktywny uczestnik tego wydarzenia będzie miał szansę – przy odrobinie szczęścia – wygrać w naszej grze MICE Bingopobyt w egzotycznym hotelu, gadżet związany z podróżami czy zaproszenie na romantyczną kolację w restauracji.

Liczymy, że wybór terminu w tygodniu nieco luźniejszym ze względu na wolny czwartek pozwoli na udział w wydarzeniu jeszcze większej liczbie uczestników, niż miało to miejsce w trakcie bardzo udanej wiosennej edycji Meet the Bidder. Fotorelację z niej znajdziecie na naszej stronie internetowej, a opis w wielu publikacjach partnerów medialnych – krajowych i zagranicznych.

Wśród Partnerów MTB są SITE i SOIT,a po stronie mediów THINK MICE,MICE Poland, Business Traveller,  Świat, nowaturystyka.pl,WASZA TURYSTYKA, Travel Compass orazRynek Turystyczny. Na uwagę zasługuje udział międzynarodowych przedstawicieli mediów: MICE & TOURISM around the world e-magazineorazENVITRA.

Warto podkreślić, że na wszystkich, którzy tego dnia będą z nami, czeka jeszcze Niespodzianka Jubileuszowa.

Wydarzenie skierowane jest do osób i firm na co dzień zajmujących się organizacją wyjazdów zagranicznych. Udział jest bezpłatny,alenależy zarejestrować się poprzez formularz na stronie internetowej:

https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Do zobaczenia!

Do zobaczenia wkrótce!