Gdzie szukać intensywnych wrażeń, przygód mrożących krew w żyłach i wyzwań, przy których adrenalina skacze na najwyższy poziom? Na Mazowszu.
Dokąd jechać, by zaznać spokoju, oddać się błogiemu lenistwu na łonie natury i napawać się pięknymi widokami? Na Mazowsze.
Gdzie szukać bazy wypadowej dla kampera, by móc aktywnie spędzać czas na miejscu, ale mieć też w pobliżu ciekawe atrakcje do zwiedzania? Oczywiście na Mazowszu.
Czy trzeba jeszcze pytać, dokąd wybrać się na spływ kajakowy? Wszystko jedno: dla początkujących czy zaawansowanych – mazowieckie rzeki są tak różne, że każdy znajdzie wyzwanie odpowiednie dla swoich możliwości i umiejętności.
A kąpieliska? Zalew Zegrzyński to plaże prawie jak nad morzem, zalewów zresztą w całym województwie jest niemało i niemal nad każdym działa profesjonalnie zorganizowane kąpielisko z plażą, placami zabaw, wypożyczalnią sprzętu wodnego, a często także jednośladów i kijków do nordic walkingu, z zapleczem sanitarnym, a niekiedy także sportowym, czyli z boiskami i kortami.
Są też miejsca i tereny magiczne, jak Płock czy Podlaski Przełom Bugu. Jest kulturowa różnorodność, niesamowite historie i ciekawe opowieści. Serdeczna gościnność i pyszne jedzenie.

MAZOwsze – bo Mazowsze to wszystko! Po prostu kosmos możliwości!

Znajdziecie tu to, czego szukacie, i to, czego nie szukaliście, ale od dawna potrzebowaliście. Najnowszy numer magazynu „Moda na Mazowsze” to przewodnik po wakacyjnym regionie, w którym cudownie spędzicie czas i na pewno nie będziecie się nudzić.

Życzę Wam miłej i inspirującej lektury oraz cudownych letnich MAZOprzygód!

Prezes Zarządu
Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej
Izabela Stelmańska

Moda na Mazowsze, LATO 2022 – ściągnij w formacie PDF : Moda-na-mazowsze-lato-2022