Zapraszamy na wyjątkowy projekt, który rozpocznie się podczas Festiwalu Natura i Zdrowie, organizowanego w ramach IV Warszawskiej Fiesty Balonowej oraz Wege Run – 14. edycji biegu wegańskiego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 czerwca bieżącego roku na terenach zielonych wzdłuż Wisły, w sąsiedztwie Centrum Olimpijskiego przy Wybrzeżu Gdańskim 4 w Warszawie.

Fundacja Natura i Zdrowie we współpracy z Magazynem Natura & Zdrowie oraz Zdrowa TV jest organizatorem tego projektu, który odbywa się w ramach Letniej Trasy Koncertowej – Miasta Zdrowia.

Podczas Festiwalu Natura i Zdrowie, który odbywa się corocznie w ramach IV Warszawskiej Fiesty Balonowej, czeka nas wiele fascynujących atrakcji dla miłośników natury, zdrowego stylu życia oraz lotów balonowych. Wydarzenie skierowane jest zarówno do rodzin, dzieci, osób starszych, jak i wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

W programie festiwalu znajdują się dedykowane strefy: zabaw, gier, sportowej rywalizacji, porad i diagnostyki zdrowotnej, wykładów, strefa kwiatów i roślin oraz ekologicznych produktów. Nie zabraknie również stoisk z food truckami oraz dmuchańcami. Wystawcy przygotują specjalne oferty, w tym producenci zdrowej żywności, regionalnych produktów, kosmetyków, ozdób, artyści i kreatorzy smaków.

W trakcie festiwalu będziemy mieli przyjemność gościć aktorów, takich jak Michał Milowicz i Michał Koterski, oraz ekspertów zdrowia, takich jak dr Wojciech Ozimek i mgr. Barbara Kazana. Imprezę uświetnią również pokazy i starty balonów oraz warsztaty tematyczne.

Dla wystawców przewidziane są liczne korzyści, takie jak dedykowane miejsce na stoisku, umożliwiające stworzenie atrakcyjnej ekspozycji, bezpośredni kontakt z uczestnikami poszukującymi rozwiązań w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, pielęgnacji, pomysłu na wakacje i wypoczynek, a także podniesienie widoczności marki. Wystawcy będą mieć również możliwość poszerzenia kontaktów i współpracy z innymi specjalistami i branżowymi ekspertami.

Projekt będzie wspierany przez media takie jak Telewizja Zdrowa TV i Wieś TV, Portal Natura i Zdrowie, Dwumiesięcznik Natura i Zdrowie oraz magazyn Świat Podróże Kultura.

Projekt będzie również wspierany przez kampanię plakatową na słupach ogłoszeniowych w Warszawie oraz kampanię na wieloformatowym ekranie Lead Trasa Toruńska w Warszawie. Dodatkowo, wsparcie mediowe obejmować będzie lokalne media, takie jak radia i portale wydarzeń w Warszawie.

Ponadto, promocja projektu będzie prowadzona za pośrednictwem social media tematycznych oraz zaangażowanych influencerów, którzy pomogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Festiwal Natura i Zdrowie oraz Wege Run to wydarzenia, które nie tylko dostarczą niezapomnianych doznań i atrakcji dla uczestników, ale również staną się doskonałą platformą dla wystawców, którzy chcą zaprezentować swoje produkty i usługi związane z zdrowym stylem życia oraz ekologią.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów natury, zdrowia i aktywnego trybu życia do udziału w Festiwalu Natura i Zdrowie oraz Wege Run, które odbędą się w dniach 17-18 czerwca na terenach zielonych wzdłuż Wisły w Warszawie. To niepowtarzalna okazja do spotkania się z ekspertami, poznania innowacyjnych produktów, ciekawych wykładów i warsztatów, oraz spędzenia czasu wśród pięknej przyrody i pozytywnej atmosfery.

Bądźcie z nami na tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością będzie pełne inspiracji, radości i nowych doświadczeń dla wszystkich miłośników natury i zdrowego stylu życia!

Formularz rejestracji wystawcy: link (kliknij w niebieskie słowo link aby wejść do Formularza i jeśli nie masz konta na google załóż na nim maila i wypełnij formularz)