Witajcie w magicznym miejscu motywacyjnych wyjazdów! Ośrodek Svata Katerina w malowniczych Czechach to fantastyczna propozycja dla organizatorów wyjazdów Incentive na niezapomnianą podróż do autentycznej i kompleksowej starohinduskiej sztuki leczenia – ajurwedy. To miejsce, gdzie można odkryć tajemnice medycyny holistycznej, odżywić ciało i umysł, oraz odnaleźć harmonię ducha po stresującej pracy. 

Relaks przed Ośrodkiem Svata Katerina
Na starcie waszego motywacyjnego wyjazdu, zanurzycie się w odprężających rytuałach, takich jak wyciszająca Shirodhara czy relaksująca Abhyanga. Pawilon ajurwedyjski, uhonorowany certyfikatem “Budowa roku 2019”, oferuje regenerujące zabiegi oraz relaksujące Wellness & SPA z basenem, jacuzzi i saunami, otoczone pięknym i naturalnym środowiskiem.

Basen w Pawilonie ajurwedyjskim

Basen w Pawilonie ajurwedyjskim
W Ośrodku Svata Katerina znajdziecie profesjonalnych lekarzy ajurwedyjskich oraz wykwalifikowanych masażystów z Kerali. To idealne miejsce dla miłośników jogi, pilatesu i innych aktywności fizycznych. Poza tym Ośrodek oferuje również rowery, korty tenisowe, jazdę konną i nordic walking. Odkryjecie tu moc ajurwedy w leczeniu różnych chorób, zarówno psychicznych, jak i fizycznych, kładąc nacisk na równowagę ciała, umysłu i ducha.

Szkółka konna w Ośrodku

Szkółka konna w Ośrodku
Ajurweda czyli sztuka leczenia i zachowania pierwotnej równowagi organizmu, ukierunkowana jest na pełne zdrowie – fizyczne, psychiczne i społeczne. W Ośrodku Svata Katerina możecie liczyć na indywidualne podejście, a terapia ajurwedyjska dostosowana jest do waszych potrzeb. Różnorodne masaże ajurwedyjskie, takie jak masaż ciała Abhyanga z olejkami ziołowymi, masaż Udvartana z zastosowaniem ziół, czy rytuał Shirodhara, wprowadzą was w stan głębokiego relaksu.

Wyciszający rytuał Shirodhara

Wyciszający rytuał Shirodhara
Programy ajurwedyjskie oferowane przez Ośrodek Svata Katerina obejmują Panchakarmę, odmładzanie, piękno, specjalne programy dla kobiet, osób z problemami pleców i utratą masy ciała, a także krótkie, intensywne pakiety weekendowe. Ajurweda skupia się także na diecie, opierając się na świeżych, sezonowych i organicznych składnikach, zgodnych z filozofią ajurwedyjskiej kuchni sześciu smaków. 

Relaksujący masaż Vishesh
Nie zabraknie także praktyk jogi i medytacji, które wspierają proces uzdrawiania ciała i umysłu oraz rozwój duchowy. Ajurweda nauczy was, jak żyć w harmonii z samym sobą i otoczeniem, aby wykorzystać swoją wewnętrzną moc i osiągnąć pełnię potencjału duchowego i materialnego.

Rozluźniająca joga w naturze przy Ośrodku

Rozluźniająca joga w naturze przy Ośrodku
Zapraszam do odwiedzenia strony Ośrodka www.katerinaresort.cz, gdzie znajdziecie więcej informacji o programach i pakietach ajurwedyjskich. Rozpocznijcie swoją motywacyjną przygodę już teraz i doświadczcie doskonałego samopoczucia, radości życia oraz inspiracji do spełnienia waszych dalszych marzeń. 

Czasami zapominamy, że odpoczynek to nie tylko przyjemność, ale również konieczność. Dlatego teraz pragnę przypomnieć, że bez względu na to, jakie cele i wyzwania przed Wami stoją, odpoczynek to fundament Waszego sukcesu. 

Pamiętajmy, że dbając o siebie, inwestujesz w swoją przyszłość, a odpoczynek to nie tylko luksus, ale mądra strategia sukcesu. Dlatego pozwól sobie na odpoczynek, czerp energię i zainspiruj się na nowo. 

Dziś jest idealny dzień, aby rozpocząć ten motywacyjny zwrot. Zapewnij sobie odpowiednią dawkę relaksu i odprężenia, a przekonasz się, że Twoje cele będą osiągnięte łatwiej i z większą radością. 

Odpoczywaj, inspiruj się, osiągaj cele – bo właśnie to jest Twoje niezaprzeczalne prawo! 

Tekst: Anna Molęda – Kompolt 

Zdjęcia: Ośrodek Svata Katerina