Od września 2023 roku agencja Travel Advance będzie wspierać Trentino Marketing w relacjach z mediami w Polsce. Ich głównym celem będzie promocja regionu Trydentu w północnych Włoszech jako atrakcyjnego kierunku turystycznego dla polskich podróżników. Agencja skupi się na prezentowaniu walorów przyrodniczych, promocji turystyki aktywnej, rodzinnej oraz zrównoważonej. Ważnym aspektem kampanii będzie również podkreślenie możliwości uprawiania turystyki sportowej w regionie.

Trydent to idealne miejsce dla miłośników natury i aktywności na świeżym powietrzu, z pięknymi trasami trekkingowymi, sportami zimowymi i atrakcjami przy wodzie. Polska jest jednym z głównych rynków zagranicznych dla Trydentu, a agencja Travel Advance ma zadanie zwiększyć liczbę polskich turystów odwiedzających ten region.

Dlaczego prowincja Trydent jest idealnym miejscem dla wszystkich polskich turystów. 
1️⃣ Przepiękne krajobrazy i góry!  Prowincja Trydent znajduje się w północnej części Włoch, w regionie górskim Dolomity. To prawdziwy raj dla miłośników natury i sportów outdoorowych. Możecie tu znaleźć zapierające dech w piersiach widoki, malownicze jeziora, a także liczne szlaki turystyczne odpowiednie dla każdego poziomu zaawansowania.
2️⃣ Wyjątkowa kultura i tradycje! Prowincja Trydent jest jednym z najważniejszych ośrodków kultury w regionie Dolomity. Możecie tu zwiedzić urokliwe miasteczka takie jak Trento czy Rovereto, które zachowują tradycyjny charakter i są pełne interesujących zabytków.  Dodatkowo, w Trydencie organizowane są liczne festiwale, koncerty i wystawy, które pozwalają poznać unikalne dziedzictwo tej krainy.
3️⃣ Wspaniała kuchnia!  Włoska kuchnia słynie na całym świecie, a Trydent nie jest wyjątkiem. Możecie tu spróbować autentycznej pizzy, makaronów, ravioli, a także lokalnych specjałów takich jak knedle czy gulasz.  Każdy miłośnik dobrej kuchni będzie zachwycony różnorodnością smaków i aromatów, które można odkryć w tym regionie.
4️⃣ Różnorodność atrakcji!  Prowincja Trydent oferuje wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Możecie tu odwiedzić parki rozrywki, wesołe miasteczka czy muzea nauki, które zapewnią mnóstwo zabawy i edukacji. Ponadto, dla fanów sportów zimowych dostępne są liczne stoki narciarskie i snowboardowe, na których można spędzić aktywny wypoczynek.
5️⃣ Gościnność i przyjazna atmosfera!  Ostatnim, ale nie mniej ważnym powodem, dlaczego warto odwiedzić Trydent, jest gościnność i przyjazna atmosfera tego miejsca. Mieszkańcy są niezwykle otwarci i chętni do pomocy, co sprawia, że każdy turysta czuje się tutaj mile widziany. Cieszcie się pięknymi widokami, delektujcie się pysznymi posiłkami i poznawajcie nowych ludzi – to niezapomniane doświadczenie.

Travel Advance wspierająca Trentino Marketing zaprasza Was do obserwowania swojego profilu i odkrywania turystycznych atrakcji prowincji Trydent.