Przewoźnik został doceniony pod wieloma względami, od oferty w klasie pierwszej i rozrywki pokładowej po program lojalnościowy Skywards i markę Emirates. Jest to wynik długoterminowych inwestycji w jakość obsługi klienta.

Podczas jednej z najważniejszych imprez branżowych, Emirates po raz trzeci z rzędu zdobyły tytuł “najlepszych linii lotniczych w regionie Bliskiego Wschodu”. Dodatkowo, przewoźnik zwyciężył w kategoriach “najlepsza rozrywka pokładowa”, “najlepsza marka linii lotniczych” oraz “najlepsza klasa pierwsza”. Programowi Emirates Skywards przyznano również tytuł “najlepszego programu lojalnościowego na świecie”, co jest wyróżnieniem zdobytym już jedenastokrotnie w historii konkursu.

Emirates wierzą, że podróż nie liczy się tylko cel, ale również sama droga, dlatego sukcesywnie inwestują w doświadczenie klienta zarówno na pokładzie samolotu, jak i poza nim. Pragnienie podnoszenia standardów sprawia, że Emirates jest jednym z najpopularniejszych przewoźników na świecie.

Przewoźnik konsekwentnie realizuje obietnicę kampanii “Fly Better”, inwestując 2 miliardy dolarów w lepszy komfort lotu. Emirates wprowadziły nową ofertę gastronomiczną, taką jak nielimitowany kawior w klasie pierwszej, starannie dobraną kartę dań wegańskich czy specjalne menu kinowe. Trwają również prace modernizacyjne nad kabinami w klasie premium economy, a 22 samoloty Airbus A380 zostały już całkowicie odświeżone. W każdej klasie Emirates oferuje pasażerom dostęp do 6 500 kanałów rozrywki na żądanie, w tym ekskluzywnych materiałów, takich jak wywiad na żywo z astronautą dr. Sultanem AlNeyadim z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

World Travel Awards Grand Tour jest corocznym wydarzeniem, na którym wyłaniane są najlepsze organizacje z sektora turystycznego w różnych regionach, a zwieńczeniem konkursu jest Wielki Finał, w którym zwycięzcy rywalizują o najważniejsze wyróżnienia. World Travel Awards ma już 30 lat i jest uważany za jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży turystycznej na całym świecie.

W tym roku Emirates zdobyły wiele innych nagród branżowych, między innymi dwie nagrody dla “najlepszych linii lotniczych na świecie” i “najlepszych linii lotniczych w regionie Bliskiego Wschodu” w ramach plebiscytu ULTRAs 2023. Przewoźnik otrzymał również tytuł APEX World Class Airline 2024 i nagrodę IFSA 2024 za “najlepsze udogodnienie pokładowe”, a także zwyciężył w kategorii “firma transportowo-logistyczna roku” na konkursie Gulf Business Awards 2023.

Źródło: www.emirates.com. mslgroup.com