Dąbki to najmłodsza miejscowość uzdrowiskowa w Polsce, położona z dala od miejskiego zgiełku i jakichkolwiek stref przemysłowych. Cisza, spokój, prozdrowotny mikroklimat, powietrze bogate w jod oraz wyjątkowo czyste lasy sosnowe gwarantują zdrowy i udany wypoczynek.

Obiekt Interferie Argentyt w Dąbkach przeszedł gruntowną przebudowę i modernizację, zyskując nowoczesny wygląd i ogromne możliwości rehabilitacyjno-wypoczynkowe. Umiejscowiony jest w urokliwym i perfekcyjnym miejscu pomiędzy Bałtykiem a jeziorem Bukowo, zaledwie 100 m od piaszczystej, szerokiej plaży i 50 m od malowniczego jeziora umożliwiającego  uprawianie licznych sportów wodnych.

Nie musisz korzystać z pobytu refundowanego. Prywatne sanatorium to doskonały sposób na odpoczynek od codziennych obowiązków i poprawę samopoczucia, rehabilitację po urazach i operacjach, utrwalenie efektów leczenia szpitalnego oraz pobudzenie mechanizmów obronnych organizmu. Dziś marzysz o sanatorium, jutro marzenie się spełnia. Podreperuj swoje zdrowie, to naprawdę działa!

– Sanatorium o wysokim standardzie
– Nowoczesna baza zabiegowa
– Basen, strefa saun, jacuzzi solankowe
– Doskonała infrastruktura sportowa
– Udogodnienia dla niepełnosprawnych
– Urozmaicona, przepyszna kuchnia
– Moc atrakcji dla dzieci i dorosłych

 

REZERWACJA I INFORMACJA
Interferie Argentyt w Dąbkach
ul. Wydmowa 17, 76-156 Dąbki
tel.: +48 94 314 81 34
e-mail: argentyt@interferie.pl
www.interferie.pl/argentyt
www.facebook.com/InterferieArgentyt