Cypr i Nekera współpracują w ramach zrównoważonej turystyki i ochrony ekosystemu. Biuro Podróży Nekera skupia się na destynacjach ekologicznych, wychodząc naprzeciw wyzwaniom związanym z globalnym ociepleniem. W sezonie zima 2024 firma planuje inwestować w oferty wakacyjne do miejsc dbających o ekologię.

Cypr, będący liderem w tej dziedzinie, jest często wybieranym kierunkiem wakacyjnym przez Polaków. Nekera rozpoczęła sprzedaż pakietów wakacyjnych z nowego portu lotniczego w Radomiu, co przyczyniło się do poprawy sprzedaży. Współpraca z rządem cypryjskim umożliwia firmie wsparcie ekologicznych inicjatyw.

Jedną z flagowych ofert Nekery dla klientów jest wycieczka do Museum of Underwater Sculpture Aiya Napa na Cyprze, autorstwa brytyjskiego artysty Jasona de Caires Taylora. Podwodne muzeum pokazuje piękno podwodnego świata i przypomina o konieczności ochrony oceanów. Nekera oferuje również inne ekologiczne wycieczki na Cyprze, takie jak wyprawy do Parków Narodowych czy Rezerwatów Przyrody.

Firma nadal poszukuje nowych destynacji ekologicznych dla klientów, które promują ochronę środowiska i edukację ekologiczną. Działania Nekery mają na celu przyczynienie się do poprawy jakości życia przyszłych pokoleń poprzez promowanie zrównoważonej turystyki.

Źródło i zdjęcia: NEKERA Sp. z o.o.