W miniony weekend, 6 i 7 kwietnia, na stadionie PGE Narodowym odbyła się VI edycja BIKE EXPO Narodowy Test Rowerowy, która okazała się być wyjątkowym wydarzeniem pod każdym względem. Przyciągnęła ona aż 17,4 tysiąca osób, które miały okazję podziwiać ofertę 109 stoisk ekspozycyjnych i testowych prezentujących blisko 200 marek rowerowych i akcesoryjnych.

Strefa testowa zlokalizowana na płycie stadionu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a kilka tysięcy osób skorzystało z możliwości przetestowania różnych modeli rowerów. Wydarzenie dodatkowo uatrakcyjniły spotkania z gwiazdami sportu, takimi jak Christopher Froome, czy prowadzone przez dziennikarzy Eurosportu.

Nieocenione wsparcie dla BIKE EXPO Narodowy Test Rowerowy zapewnili nasi Partnerzy, wśród których znaleźli się m.in. Lang Team – organizator Tour de Pologne, marka Cofidis czy Bafang, producent rozwiązań elektromobilnych.

Organizatorzy wydarzenia chcą serdecznie podziękować wszystkim Partnerom za ich zaangażowanie oraz Wystawcom za zaufanie. Już teraz zapraszają na kolejną edycję, która odbędzie się 5 i 6 kwietnia 2025 roku.
www.bikeexpo.pl