Polska Organizacja Turystyczna zaprasza wszystkich aktywnych twórców do udziału w siódmej edycji Turystycznych Mistrzostw Vlogerów i Blogerów. Konkurs skierowany jest do osób zajmujących się tematyką podróżniczą, kulinarną, turystyczną oraz lifestylową.

Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w tworzeniu inspirujących i wartościowych treści związanych z podróżowaniem. Konkurs to doskonała okazja do zdobycia nowych doświadczeń, promocji swojego profilu oraz nawiązania współpracy z partnerami branżowymi.
Zgłoszenia do udziału w konkursie są już otwarte, a termin ich przyjmowania upływa za miesiąc. Aby wziąć udział w mistrzostwach, wystarczy przesłać link do swojego kanału vloga lub bloga oraz krótki opis działalności.
Nie zwlekaj – dołącz do grona zawodników i pokaż, co potrafisz!

Zapraszamy blogerów podróżniczych do udziału w Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów i Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Konkurs ma na celu promowanie krajowej turystyki oraz idei zrównoważonego transportu. Uczestnicy rywalizują poprzez publikowanie tekstów, zdjęć i filmów, inspirując do aktywnego spędzania czasu i poznawania Polski.

Zgłoszenia przyjmowane są od 8 kwietnia do 19 kwietnia 2024 roku. Wymagane minimum to 3 000 obserwujących na dwóch kanałach społecznościowych. Konkurs podzielony jest na dwa etapy, a każdy uczestnik reprezentuje wybrane województwo. Nagrody pieniężne czekają na laureatów, a zadanie dodatkowe pozwala zdobyć dodatkowe pieniądze.

Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej zachęca do udziału w konkursie
„Turystyka w szerokim znaczeniu swojego pojęcia jest branżą intensywnie reagującą na zmiany i szybko rozwijającą się. Cieszy mnie niezmiernie, że dzięki wspaniałej inicjatywie, zaangażowaniu i  pomysłowości influencerów zajmujących się tak bliską mi tematyką możemy promować, a czasem odkrywać na nowo, niezwykłe polskie miejsca. Nie mniej ważne przy tej okazji jest też propagowanie wartości ekologicznych oraz upowszechnianie zdrowego stylu życiu w duchu zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska naturalnego. Dwuetapowa formuła konkursu została przygotowana tak, by współgrać z nowoczesną formą przekazu oraz niekonwencjonalnym podejściem do turystyki krajoznawczej. Gorąco zatem zachęcam do uczestnictwa oraz wspólnego śledzenia postępów konkursu i życzę jednocześnie wielu ciekawych inspiracji podróżniczych.”  

Organizatorzy ogłosili, że każdy z szesnastu wybranych uczestników otrzyma wynagrodzenie w wysokości 5 000 zł. Ale to nie koniec dobrych wieści dla uczestników!
W tegorocznej edycji Mistrzostw zostało zaplanowane Zadanie Dodatkowe, w którym uczestnicy będą mieli szansę zdobyć dodatkowe 5 000 zł w każdej kategorii. To doskonała okazja dla zawodników, aby pokazać swoje umiejętności i sięgnąć po dodatkową nagrodę.
Dla laureatów konkursu przygotowano atrakcyjne nagrody pieniężne: 15 000 zł dla zwycięzcy I miejsca, 8 000 zł dla zdobywcy II miejsca oraz 5 000 zł dla osoby zajmującej III miejsce. Walka o tytuł Mistrza Finansów zapowiada się bardzo emocjonująco!

Niech ta edycja Turystycznych Mistrzostw będzie dla Was niesamowitą przygodą, pełną niezapomnianych chwil i ciekawych odkryć!

Szczegóły i regulamin konkursu: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/