Zapraszamy na 14. edycję konferencji Nowe Trendy w Turystyce, która odbędzie się 12 kwietnia w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce, które już od lat skupia przedstawicieli sektora oraz ekspertów z całej Europy.

Podczas tegorocznej edycji konferencji turystycznej, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi informacjami i trendami ze świata turystyki. Podczas wydarzenia zaplanowano prezentacje i wykłady prowadzone przez ekspertów z czterech obszarów tematycznych.

Dane statystyczne oraz metody analizy danych będą omawiane w kontekście lepszego planowania działań oraz efektywnego dostosowywania oferty do potrzeb klientów.

Marketing miejsc to kolejny ważny temat, który pozwoli dowiedzieć się, jak wybrać najatrakcyjniejsze elementy oferty i skutecznie je promować. Specjaliści z agencji reklamowych podzielą się swoimi doświadczeniami i projektami w branży turystycznej.

Turystyka doświadczeń to zagadnienie, które pomoże uczestnikom konferencji stworzyć atrakcyjną ofertę dla turystów. Patrzenie na temat oczami podróżującego jest kluczowe dla skutecznego działania w branży turystycznej. Natomiast turystyka zrównoważona pozwoli poznać najnowsze trendy, które sprawiają, że turystyka przynosi korzyści dla lokalnej społeczności, bez szkodliwego wpływu na środowisko.

Konferencja obiecuje ciekawe prelekcje, inspirujące dyskusje i nowe spojrzenie na branżę turystyczną. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wydarzeniu, które może przynieść wiele inspiracji i pomysłów na rozwój własnego biznesu turystycznego.

14. edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce skupi się na filmowej turystyce. Podczas spotkania omówiona zostanie współpraca z funduszami filmowymi oraz zespołami produkcyjnymi, a także sposób wykorzystania potencjału lokalizacji znanych z serialowych historii w celach turystycznych.

W programie spotkania znajdą się prelekcje ekspertów takich jak Jarosław Szczygieł (Standardy ekologiczne w turystyce zrównoważonej), Kamil Czajkowski (Prasowa turystyka – poranna prasówka), Kaja Szafrańska (Podróże szlakami filmowymi) oraz Gdańska Komisja Filmowa i Agencja White Bits.
Sponsor główny, firma Mastercard, również będzie miał swój panel poświęcony statystyce w branży turystycznej.

Konferencja odbędzie się zarówno w formie standardowej, jak i online. Wydarzenie poprowadzi Michał Zalewski. Dzień wcześniej, 11 kwietnia, zaplanowano spacer filmowy szlakiem najbardziej znanych oraz najnowszych produkcji wykorzystujących gdańskie plenery.

Nowe Trendy w Turystyce 2024 to nie tylko doskonała okazja do poszerzenia wiedzy i networkingu, ale także możliwość inspirowania się i tworzenia nowych pomysłów na rozwój własnego biznesu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu!

Szczegóły na stronie: www.trendywturystyce.pl