Chorzów, 24 – 26 maja 2024 – Park Śląski, Duża Łąka przy hali Kapelusz.

Marzysz o niezapomnianych podróżach, które pobudzą Twoje zmysły i rozpalą wyobraźnię? Koniecznie odwiedź Targi Turystyczne Atrakcje Regionów, które odbędą się już w ten weekend na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie.

To doskonała okazja, by zaplanować swoje weekendowe i wakacyjne wyjazdy, zdobyć foldery, mapy, szlaki rowerowe oraz skonsultować się z przewodnikami. Ponadto, na uczestników czekają różnorodne atrakcje takie jak spotkania z ciekawymi ludźmi, występy kapeli góralskiej, warsztaty naukowe i rękodzielnicze dla dzieci i dorosłych.

Na Targach Turystycznych Atrakcje Regionów można będzie zobaczyć prezentacje wystawców i regionów, posłuchać prelekcji globtroterów, wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych, degustacji produktów regionalnych czy spotkać Czarownicę z Łysej Góry.

Nie zabraknie również seansów w odlotowej kapsule 5D, pokazów kowalstwa tradycyjnego, a dla najmłodszych strefy z kolorowankami i magiczne warsztaty tworzenia lodów z wykorzystaniem ciekłego azotu.

Świętujmy razem podróżowanie i poznawanie niesamowitych miejsc oraz przeżyjmy niezapomniane przygody na Targach Turystycznych Atrakcje Regionów w Parku Śląskim w Chorzowie.

Wstęp jest bezpłatny, więcej informacji na stronie www.atrakcje-regionow.pl.

Nie przegap tej fantastycznej okazji!