Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Mińskiej zaprasza wszystkich chętnych na inaugurację gry terenowej „Historyczne spotkania w Mińsku Mazowieckim”, która odbędzie się 15 czerwca 2024 r. w godzinach 10.00-15.00 na Placu Kilińskiego w Mińsku Mazowieckim.

Celem projektu jest przybliżenie historii i dziedzictwa Miasta Mińsk Mazowiecki poprzez zabawę-grę terenową, w której uczestnicy będą rozwiązywać rymowane zagadki związane z miastem. Questing to doskonała forma poznawania danego obszaru, a także budowania relacji i integracji między uczestnikami.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców miasta, powiatu oraz wszystkich przyjezdnych do udziału w Inauguracji. Można zgłosić swój udział poprzez formularz internetowy lub wpisać się na listę uczestników w dniu wydarzenia.

Należy pamiętać o zabraniu ze sobą ołówka lub długopisu, aby móc zapisywać odpowiedzi na karcie z grą.
Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Facebooka. Organizatorem jest Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Mińskiej, a darczyńcą Fundacja Orlen. Partnerami wydarzenia są m.in. Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim oraz Towarzystwo Przyjaciół Mińska Mazowieckiego.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tej fascynującej przygodzie, która pozwoli poznać historię Mińska Mazowieckiego w niezwykły sposób.

Kontakt:
Aleksandra Tomaszewska kom. 725 071 226 sekretariat@lotziemiminskiej.pl
Natalia Kuć kom. 693 241 227 sekretariat@lotziemiminskiej.pl
Mariola Kowalska kom. 600 465 232 sekretariat@lotziemiminskiej.pl

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/share/ZQwPciABzKgRMpHw/

Przesyłając zgłoszenie poprzez formularz internetowy: https://forms.gle/rZukfMEWZdCRqYF18