Zdjęcie z flagą Mazowsza może przynieść Ci gotówkę! Trwa konkurs fotograficzny „Podróże z flagą Mazowsza”, organizowany przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną oraz Agencję Rozwoju Mazowsza. W puli nagród czeka aż 25.000 złotych!

Jeśli jesteś pasjonatem fotografii i podróży, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym fotografem, to konkurs jest dla Ciebie. Podziel się swoimi zdjęciami z podróży, uwieczniając piękne widoki, historyczne zabytki czy letnie wydarzenia kulturalne. Flaga Mazowsza może towarzyszyć Ci w tych niezapomnianych chwilach, podkreślając Twoją przynależność do województwa mazowieckiego.

Dołącz do konkursu i pokaż światu swoje prace! Odkrywaj nowe miejsca, dziel się swoją pasją i miej szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Nie zwlekaj, udział w konkursie może przynieść Ci nie tylko satysfakcję z pokazania swoich talentów, ale także dodatkowy zastrzyk gotówki. Zrób zdjęcie z flagą Mazowsza i zgłoś je do konkursu już teraz!

– Jesteśmy dumni z powodu tak wielkiej popularności tego konkursu. W ubiegłym roku otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń. W tej edycji zwiększamy nagrody finansowe dla laureatów i po raz pierwszy otwieramy się na kategorie dla profesjonalnych fotografów. Już nie mogę doczekać się efektów i zachęcam wszystkich do dumnego podróżowania z flagą Mazowsza – mówi Izabela Stelmańska, Prezes Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

W tegorocznej edycji konkursu “Podróże z Flagą Mazowsza” fotografowie mogą zgłaszać swoje prace w dwóch kategoriach: OPEN dla amatorów oraz PRO dla profesjonalistów. Jury wybierze po 6 najlepszych zdjęć w każdej kategorii, które zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami finansowymi. Autorzy zwycięskich prac będą mieli również okazję do promocji swoich zdjęć poprzez publikację w kalendarzu na 2025 rok, w mediach społecznościowych oraz na wystawie plenerowej.

Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Mazowsza, Krzysztof Filiński, zachęca wszystkich do udziału w konkursie, podkreślając, że jest to doskonała okazja do pokazania dumy z regionu, z którego pochodzimy. Udział w konkursie jest prosty – wystarczy bezpłatnie odebrać flagę w wybranych punktach informacji turystycznej, zabrać ją w podróż, zrobić zdjęcia i przesłać zgłoszenie na stronie konkursowej.

Flagi Mazowsza można odebrać w wybranych punktach informacji turystycznej na terenie województwa mazowieckiego oraz na wydarzeniach plenerowych organizowanych przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną. Zgłoszenia można przesyłać do 15 września 2024 r. poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie konkursowej. Więcej informacji o konkursie, regulaminie oraz listę punktów informacji turystycznej można znaleźć na stronach www.flagamazowsza.pl oraz www.mrot.pl.