Ecco Travel z dumą ogłasza start kolejnej edycji swojej flagowej promocji – WIELKIEJ OBNIŻKI. Pierwszy raz poznański touroperator zaprezentował akcję WIELKIEJ OBNIŻKI w 2017 roku, a ostatni raz była ona dostępna dla Klientów w 2020 roku.

Akcja promocyjna trwa od 1 lipca i będzie dostępna przez całe 2 tygodnie aż do 15 lipca. Klienci mogą skorzystać z wyjątkowych rabatów na wycieczki objazdowe, rezerwując wyjazdy na 2024 i 2025 rok z oszczędnością nawet do 2000 zł.

W promocji znalazły się zarówno popularne kierunki, jak i nowości w ofercie Ecco Travel. Klienci mogą wybierać spośród wielu atrakcyjnych potwierdzonych wyjazdów. Nie zabraknie również Chin, do których można podróżować już bez konieczności wyrabiania wizy, co jest ogromnym ułatwieniem.

Ecco Travel od lat cieszy się zaufaniem klientów dzięki doskonałej organizacji, wysokiej jakości usług oraz współpracy z doświadczonymi pilotami. Każda wycieczka obejmuje przelot liniami regularnymi, transfery, zwiedzanie zgodnie z programem oraz opiekę polskiego pilota, co gwarantuje bezpieczne i niezapomniane doświadczenia podczas podróży.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Wielkiej Obniżki: https://www.eccotravel.eu/p/wielka-obnizka