Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna GROMADA ma przyjemność ogłosić uruchomienie nowej odsłony swojej strony internetowej www.gromada.pl! Po intensywnych pracach, konsultacjach i zbieraniu opinii potencjalnych klientów, udało się stworzyć stronę, która spełnia oczekiwania wszystkich gości.

Zalety nowej strony www to jeszcze bardziej czytelne pozycjonowanie produktu, łatwiejsza i szybsza obsługa, więcej informacji o ofercie pobytowej, wypoczynku i zabiegach zdrowotnych oraz łatwość odnalezienia profili w mediach społecznościowych.

Nowa strona została przygotowana we współpracy z firmą PROFITROOM, która specjalizuje się w obsłudze systemów rezerwacji dla polskich hoteli oraz budowie stron internetowych. Dzięki tej współpracy, Gromada prognozuje dalszy wzrost sprzedaży noclegów w Hotelach i Ośrodku Wypoczynkowym Gromada poprzez  własny booking engine.

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej https://www.gromada.pl oraz do współpracy poprzez stronę lub osobiste odwiedziny Hoteli i Ośrodków Wypoczynkowych Gromada.